2733
2734

خب

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانمم کم کم عاشقش میشه .. کم کم انتظار میکشه و روز شماری میکنه واسه اومدن بابام .. ازون ور هم مامان بزرگم خیلی اذیتش میکنه ‌.. 

ی سال همین طوری میگذره تا اینک بابامم کم کم حرفاش و به مامانم میگه .. میگه ک دوسش داره .. دیگ تقریبا همه میدونستن .. مامانم ی خواهر کوچیک تر داره یکی بزرگ تر .. با دوتا داداش بزرگتر و یکی کوچیک تر .. 

بابام دوست داداش بزرگش بوده ..

دیگ بابام ک عادی میشه واسش شبا با مامان بزرگم و خاله و دایی کوچیکم با مامانم پارک میرفتن .. شوخی و بازی .. ب قول مامانم با بابام تو تک تک کوچه های شهر قدم زدن خندیدن .. صبحاهم بابام میرفته تو پارک جلو مدرسه ی مامانم مینشسته و به مامانم نگاه میکرده ک چطوری با شیطنت با دوستاش بازی میکنه و شوخی .. 

مامانم ازون دختر نترسا بوده 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

کاش از قبل تایپ میکردی

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ی خانم مو بولند واقعی از اینا که رنگ کردن نه ها واقعی بولند باشه منو لایک کنه 

بلوند منظورته دیگه

بابامم خیلی وقتا برای اینک لج مامانم و دراره میومده پیش داییم میگفته من دوس دختر گرفتم و ازین حرفا مامانمم ی بار بابام و ک میبینه ی دختر داره باهاش حرف میزنه میره واسه دختره و کلی فوشش میده و آبروریزی راه میندازه بعدشم میفهمه دختر دایی بابام بوده .. 

بابامم از طرفی داشتن رو مخش کار میکردن ک دختر خاله یا دختر داییش و براش بگیرن .. 

خودشم به مامانم گفته ک خونوادم برای ازدواجم با تو راضی نیستن و من و تو هیچوقت ازدواج نمیکنیم ...

مامانمم کلا دیگ امید ازدواج با بابام و از سرش بیرون میکنه و با پسر خالش نامزد میکنه .. ازون روز دیگ بابام و نمیبینه .. ولی همیشه ته دل دوتاشون به یاد هم بودن 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738

تورو خدا یکم زود بگو خسته شدم همش بروز رسانی میکنم میبینم هنوز هیچی نی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

تا اینک خیلی عجیب و یهویی نامزدیشون بهم میخوره .‌ فردای همون روز بابام دوباره میاد خونه ی بابا بزرگم با دست شکسته .. روز عید بوده مامان بابامم قهر بودن ‌. بابام ی مشت نخود کیش میش میزاره تو دست مامانم و میگه : دلم برات تنگ شده بودا 

..

اون زمان هم ک تلفنی و اینا حرف نمیزدن باید صبر میکردن تا هم دیگه رو بیینن .. ۷ سال میگذره همین طوری .. با دلتنگی مامانم و گریه هاش .. حرفای مامان بزرگم و حرفای بابام ک میگفت من و تو هیچوقت باهم ازدواج نمیکنیم ...۷ سال خیلی سخت میگذره  ..

تا اینک سال هشتم ی روز ک مامانم داره سر سجاده گریه میکنه و ب خدا میگه : خدایا دیگ نمیکشم اگه تا عید امسال با فلانی ( همون بابام ) ازدواج نکنم خودم و میکشم .‌ دیگ خستم .. چ قد دعا .. چ قد اذیت .‌ چ قد همه رو رد کنم ب خاطرش .. اگه دوروز دیگ خبر ازدواجش ب گوشم برسه چی ؟؟ 

بابامم همون لحظه طبق روال همیشه ک خونه ی بابابزرگم بوده اونجا بوده و با خاله کوچیکم اینارو میشنوه 

به مامانم میگه : تو ک اینقد مادرت اذیتت میکنه اگ با من ازدواج کنی حاضری قید خونوادت و ب خاطرم بزنی ؟؟ حاضری فقط من باشم و تو ؟؟ 

مامانم میگه آره ..

بابامم باز میخنده و میگه ولی نمیشه حالا چیکارش کنیم؟

مامانمم همونجا میگ ب جهنم برو گمشو اصلا دیگ نمیخوام اون قیافت و ببینم 😂😂😂

دوروز میگذره تا بلاخره ... بابا بزرگم میاد خونه و سریع ب مامانم میگ آماده شد فلانی داره با مادرش میاد خاستگاری .. حالا قند داشت تو دل مامانم آب میشد بعد از ۸ سال انتظار 

2706