2733
2734

دوستان کسی از  کانسیلر و پرایمری استفاده کرده که واقعا راضی باشه؟🤔😊

رنج قیمتشم  ۱۰۰ نهایتش تا ۱۵۰ دیگه😓🤦‍♀️

اگه زیر صدم بود بهتر 😁🤣فقط خوب باشه کاراییش

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من کانسیلرمروان خیر وپرایمرمک استفاده میکنم

راضی هستی ازشون؟

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

من سالهاست به خاطر کبودی زیر چشمم کانسیلر میزنم. تا الان حداقل بیست مدل مختلف رو امتحان کردم. هنوز خیلی خوب پیدا نکردم. اما ماوالا و میبلین تقریبا خوبن. ماوالارو پارسال خریدم 120. میبلینم 135 دوماه پیش 

2738
پرايمر لورال و ريمل لاندن و وت اند وايلد خوبه  كرم پود هم كاپرا تيوپي عاليه  بورژوا ه ...

مرسی عزیزم 

من چون هر روز به مدت طولانی ارایش رو صورتم دارم کرم پودر سبک میزنم

دنبال چیزی ام که زیر کرم پودر روی گونه هام که لک دارم بزنم که اونا رو بپوشونه ،میدوونی چی باید بگیرم؟

دوتاشونم مارک معروفین البته من از قیمت الانشون خبر ندارم کانسیلرو۲۵گرفته بودم ۲سال پیش پرایمرم عید۹۰ ...

مرسی عزیزم❤

مرسی عزیزم  من چون هر روز به مدت طولانی ارایش رو صورتم دارم کرم پودر سبک میزنم دنبال چیزی ام ...

اره عزيزم 

يه پالت هايي هست كه توش كرم هايي به رنگ زرد و سبز و ابي و قرمز داره 

بهش ميگن كالر كوركتور 

اينو زير ارايش روي جوش يا كبودي يا لك ميزني 

بعد كرم پودر ميزني 

خيلي خوب ميشه 

تو اينترنت سرچ كني مياره برات 

اره عزيزم  يه پالت هايي هست كه توش كرم هايي به رنگ زرد و سبز و ابي و قرمز داره  بهش ميگن ...

دستت درد نکنه واقعا ❤😘

2706