2703
2553
عنوان

من خیلی احساس تنهایی میکنم..با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2573 بازدید | 123 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ادم سرشو مشغول میکنه وقتم میگذره ولی حس تنهایی باز باهاته که ...ادم دلش میگیره دلش گریه میخواد م ...

منم مث شما هستم  کلی سرم شلوغه دوتا بچه دارم شاغلم ولی اخساس دوری و تنهایی دارم شوهرم باهام نمیخوابه و من دلم آغوش میخواد انگار تیکه سنگه

2456
مث یخ هیچ حس ج ن س ی نداره دوا درمان روانشناسی و ..بیفایده خوش گل م هستم و سالم ماه ها میگذره و خبری ...

شوهر من حس جنسی داره اتفاقا گرم هم هست دروغ گفته نباشم ولی خب وقتی کار داره بیاد سراغم که بدتره این حس بدتری بهم میده ...مثلا وقتی دلش بخواد میگه بیا بغلم و اینا ولی خب نباشه بغل مغل کجا بود یادش نمیاد اصلا 

انگار یه دیواری هست بینمون دلیلش چیه نمیدونم البته از طرف منم یه چیزی مانعم میشه که زیادی احساساتمو ابراز کنم

مث یخ هیچ حس ج ن س ی نداره دوا درمان روانشناسی و ..بیفایده خوش گل م هستم و سالم ماه ها میگذره و خبری ...

عزیزم شاید به خاطر بچه هاست یا موقعیت کاریش طوریه استرس زیاد داره ...یعنی تو خودت پیش قدمی بکنی هم نیست حسش؟؟

2714
عزیزم شاید به خاطر بچه هاست یا موقعیت کاریش طوریه استرس زیاد داره ...یعنی تو خودت پیش قدمی بکنی هم ن ...

نه ناتوان شده از همون اول هم گرم نبود بچه هارو بزور ازش گرفتم من اگه رابطه نباشه غمگین عصبی افسرده میشم  که شدم میگم چرا اصلا ازدواح کردم بار خودمو سنگین همش کار کار بدون هیچ لذت و خلوتی

نه ناتوان شده از همون اول هم گرم نبود بچه هارو بزور ازش گرفتم من اگه رابطه نباشه غمگین عصبی افسرده م ...

خب حق داری حرفت حقه ادم به خاطر یه سری نیازها ازدواج میکنه خب ...نیاز عاطفی و جنسی خودش خیلی مهمه ...

واقعا؟؟

اره گفتم که از فردا شورو میکنم به بیرون رفتن و سرگرم کردن خودم و استقلال خودم و خودمو دوس داشتن

بعد هم فرصت میدم به شوهرم شاید همین رفت و امدام و گذر زمان رو اون هم تاثیر خوبی بزاره ...خدارو چه دیدی...

2706