2733
2734
عنوان

من خیلی احساس تنهایی میکنم..با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 123 پست

ی چیزی میگم منظورم شما نیستید باخودم هم هستم ما ها خیلی راحت طلب شدیم اصلا نمیجنگیم با مشکلات با کوچکترین مشکل اسونترین راه را انتخاب میکنیم تلاش نمیکنیم خودمون حلش کنیم بعد انتظار داریم جامعمون پیشرفت کنه 

من اقا هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه خورده با شوهرم مشکلات دارم مطمعن نیستم از ادامه ی زندگیم بخاطر اون بچه نمیارم...الانم خو ...

آفرین دوست گلم❣بهترین و عاقلانه ترین کار رو می کنید شما👌👌👌👌👏👏👏🌹🌹🌹همه‌چیز رو در نظر بگیرید همیشه و سرسری نگذرید💕

به همین راحتی

اخه من ۵ _۶ سال تلاش کردم عزیزم بخاطر این روحیمو انقد باختم بی پولی بیکاری خونه مادر شوهر موندن زمینگیر شدن شوهر بددلیش هم روش الان یه خورده زندگیم درس شده ولی خب برا بچه اوردن هنوز میترسم

2728

مجردی اگ خوب بود که لباس عروسی سیاه بود سفید نبود بعد از ازدواج هم بفکر طلاق هستیم دیگه ب عاقبتش فکر نمیکنیم یه زن مطلقه تو جامعه ایرانی ک پایبند سنت هستن چه دیدی بهش دارن بامشکلات باید جنگید تسلیم شدن در مقابل مشکلات خیلی بده البته مقصر ما نیستیم فقط یادمون ندادن بجنگیم تسلیم نشیم تا لحظه اخر مگه مجبور بشیم

من اقا هستم
آفرین دوست گلم❣بهترین و عاقلانه ترین کار رو می کنید شما👌👌👌👌👏👏👏🌹🌹🌹همه‌چیز رو در نظر بگیرید ...

ممنون عزیزم ...اره زندگی خیلی سخت شده ادم باید یکم عاقلانه بره جلو❤❤

اخه من ۵ _۶ سال تلاش کردم عزیزم بخاطر این روحیمو انقد باختم بی پولی بیکاری خونه مادر شوهر موندن زمین ...

قبول دارم حرفتو ولی شاید راهشو درست نرفتی ادمها خصوصیاتی دارن عادتهایی دارند ک عوض کردنشون زمات میبره اهسته با احتیاط باید پیش رفت 

من اقا هستم
مجردی اگ خوب بود که لباس عروسی سیاه بود سفید نبود بعد از ازدواج هم بفکر طلاق هستیم دیگه ب عاقبتش فکر ...

من خیلی تلاش کردم دوست عزیزم خیلی از ۱۹ سالگبم حیف که شوهرم خیلی خودخواه و یه دنده بود وگرنه ما مشکلاتمون خیلی وقته حل شده بود

البته اینم بگم مشکلمون زیاد بزرگ نیس ها به هرکی بگی برا این طلاق میخوام بگیرم میخنده ولی خب ....ادم دلش یه چیزایی رو میخواد دیگه چه بدونم 

2738
قبول دارم حرفتو ولی شاید راهشو درست نرفتی ادمها خصوصیاتی دارن عادتهایی دارند ک عوض کردنشون زمات میبر ...

اره حق باشماست من چن ماه خونه بابام رفتم قهر همین بعد عید میگفتم دیگع طلاق میگیرم اونکه از من بچه نمیخواد ولی بعد باز برگشتم گفتم یبار دیگه امتحان کنم شاید اونم به سرش خورده باشه 

من خودمم از طلاق متنففففرم متنفففر ...ایسالله درست میشه هیچکس نمیخواد طلاق و حدایی رو هیچکس ادمی مثل من اصلا اصلا

اره حق باشماست من چن ماه خونه بابام رفتم قهر همین بعد عید میگفتم دیگع طلاق میگیرم اونکه از من بچه نم ...

باقدرت جلو برو کاری ک میدونی درسته انجام بده ب حرف کسی هم گوش نده زندگی شوخی ک نیست ی خورده محبتتو بهش بیشتر کن سعی کن با سماجت بری پیشش حتی اون نخاد تو بهش محبت کن شاید با خودش رودربایستی داره مردها محبت بهشون بکنی رام میشن 

من اقا هستم
اره حق باشماست من چن ماه خونه بابام رفتم قهر همین بعد عید میگفتم دیگع طلاق میگیرم اونکه از من بچه نم ...

جدا بشی هم اخرش مجبوری ازدواج کنی شاید اونم مث این بود ولی الان به هرحال شوهرته سن بره بالاتر اخلاقا عوض میشه اینو شک نکن 

من اقا هستم
جدا بشی هم اخرش مجبوری ازدواج کنی شاید اونم مث این بود ولی الان به هرحال شوهرته سن بره بالاتر اخلاقا ...

بله درسته این خودش هم کلی دغدعه هست برا ادم ...تلاشمو میکنم عزیزم ممنون بخاطر راهنماییهات ...ولی راستش نمیدونم زندگی من اینجوریه یا همه اینجوری ان ...برا من مدیریت زندگی متاهلی خیلی سخت میاد دیگه ...شوهرم یه ساز میزنه خونوادش یه ساز دیگه خونواده ی خودمم کلا یجور دیگه کلافم کردن بخدا ...

2706