2726
عنوان

من خیلی احساس تنهایی میکنم..با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2588 بازدید | 123 پست
برو چند تا کلاس هر کلاسی می تونی فقط از خونه برو بیرون واقعا اثر داره برو برای خودت گردش  حا ...

اره میخوام برم باشگاه برم بیرون با یه بهونه هایی 

چرا پول میده فقط حوصله ی حرف زدن نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم، تنها نیستی، تنها هایی مثل شما زیادن. من البته یه دختر دارم بیشتر سرگرم اونم. ولی قبلش که رفتم دنبال ادامه تحصیل و دانشگاه بودم، کلاس موسیقی میرفتم، تکه دوزی میکردم و کلا هر کاری که دوست داشتم. خودت رو سرگرم کن..

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
برو چند تا کلاس هر کلاسی می تونی فقط از خونه برو بیرون واقعا اثر داره برو برای خودت گردش  حا ...

شما تنهایی خرید میرید؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

منم اینجوری ام همین الان چند تا برگه برداشتم دردودلامو نوشتم که میخوام مستقل باشم محتاج محبت کسی نباشم از خدا خواستم کمکم کنه راه راست رو بهم نشون بده نوشتم خدایا من که فکرم کار نمیکنه تو خودت راه درست رو نشونم بده بهم بگو هدف از زندگی باید تو زندکی چیکار کنیم و خیلی جیزهای دیگه یه کم اروم شدم ولی بایدبفهمم  هدفم تو زندکی چیه ایا دیگزان اذیتمون میکنن ما عین ماست وایسیم هیچکاری نکنیم وقتی بهمون توجه نمیشه هیچی نگیم اگه دلمون گرفت چیکار کنیم چطور زندکی کنیم 

اخه ادم سرشو مشغول میکنه وقتم میگذره ولی حس تنهایی باز باهاته که ...ادم دلش میگیره دلش گریه میخواد م ...

خوب مثلا صبح ها برو پارک نزدیک خونتون پیاده روی یا ورزش. من اونجا کلی دوست تووو در و همسایه پیدا کردم. دنبال کار گروهی باش

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
عزیزم، تنها نیستی، تنها هایی مثل شما زیادن. من البته یه دختر دارم بیشتر سرگرم اونم. ولی قبلش که رفتم ...

اره منم دانشجو بودم الان دارم تموم میکنم میخوام برا استخدام بخونم و اینا خودمو سرگرم کنم باید همش

اره میخوام برم باشگاه برم بیرون با یه بهونه هایی  چرا پول میده فقط حوصله ی حرف زدن نداره

برو به خودت برس و برای خودت شاد باش

فوقش بهش بگو چته چرا پکری و اینا

بگو بیا باهم مشکلت رو حل کنیم غمگین نباش

مثلا ببرش فیلم کمدی تئاتر کمدی چیزی ببینید

برای آخر هفته برنامه بذار

شاید حالش خوب نیست برید گردش...

اما تو از خودت غافل نشو که تو هم عین اون افسرده بشی

سعی کن کمکش کنی تور بشه البته اگه میذاره

2706