2733
2734
عنوان

خسته شدم 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2277 بازدید | 55 پست

این پول تقریبا همه جا میتونی خونه رهن کنی جاهای خوب مثل شریعتی خرم ملک جهانپناه مدرس اوحدی خیابون امام سبحانی این جاها نزدیک مرکز شهرهست ولی هپکو فاطمیه الهیه ایناهم خوبن ولی ب مرکزشهر دورن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این پول تقریبا همه جا میتونی خونه رهن کنی جاهای خوب مثل شریعتی خرم ملک جهانپناه مدرس اوحدی خیابون ام ...

ميخوام به كاخ دادگستري و مركز شهر نزديك باشه 

از شهرك ها هم خيلي خوشم نمياد 

ديدم فاطميه رو قبلا نپسنديدم 

ببين آپارتمان ميخوام  حتما هم دوخوابه باشه  املاكي خوب هم ميشناسيد بگيد  سمت ...

اره عضد و خرم باکلاسه بالاشهر اراک .متاسفانه من خودم‌چندساله اراک نیستم ‌باید بری املاک خونه ها رو نشونت بدن.الان جهانپناه توی اراک خیلی معروفه خونه هاشو ببین اگه منطقه اروم و خلوت و سرسبز میخوای شهرصنعتی

2728
اره عضد و خرم باکلاسه بالاشهر اراک .متاسفانه من خودم‌چندساله اراک نیستم ‌باید بری املاک خونه ها رو ن ...

شهر صنعتي كجاي اراكه؟ 

اسمش عجيبه اخه 

اره خرم و عضد قشنگ تر و نوساز تره خونه هاش 

هپکو بافت قدیم ولی جاهای بهتر هموناس ک گفتم شهر صنعتیم ی سر بزن جای فوق العاده اروم سمت پامچال

نميدوستم شهر صنعتي رو 

اخر هفته دارم ميرم بازديد خونه حتما به املاكي ها ميگم 

2738
شهر صنعتي كجاي اراكه؟  اسمش عجيبه اخه  اره خرم و عضد قشنگ تر و نوساز تره خونه هاش

برج مخابرات .تو خرم .سر بزن .شهرصنعتی ب مرکز شهر یک ربع ولی جای خیلی سرسبز اصن بیای اراک واسه دور دور میری شهرصنعتی چون اراک جایی نداره واسه گردش

آره دانشگاه وعضد ک عالین بااین پول میتونی آپارتمان تو90 متر دوخوابه همین جاها ک گفتی رهن کنی 

خداروشكر 

فكر ميكردم كمه تا ١٢٠ هم ميتونم پول بذارم 

اجاره هم ميتونم بدم حتي اگه رهن كامل نشه 

خيلي تو دلمو خالي كردن كه خوب نيس  يه استرس خاصي دارم

چرا عزیزم من خودم اراکی ام مثل همه جا آدم خوب وبد پیدا میشه اتفاقا خیلی اراکی ها خیلی خوبن البته اراکی های اصیل ن مهاجر هایی ک اومدن تواراک 

2706