2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا شوهرم دروغ بگه زود میفهمم میگم بهش بعد میگه زرنگ منی تو. منم میگم خر نکن منو چرا دروغ میگی. تهشم مسخره بازی درمیاره از دلم در میاره😕😶 اکثرا دروغاش سر بیرون رفتن و قهوه خونه رفتن با دوستاشه

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
خب به روش میارید فکر نمیکنید دفعه ی بعد یه جوری دروغ بگه که دیگه شما ها نفهمید؟

شوهر من هر مدلییی دروغ بگه من میفهمم. حسم درباره شوهرم خیلی قویه

من تا شوهرم دروغ بگه زود میفهمم میگم بهش بعد میگه زرنگ منی تو. منم میگم خر نکن منو چرا دروغ میگی. ته ...

منم فک میکنم با دوستش بودن ولی بهم گفت سرکارم. ینی میگی بهش بگم؟ و به روش بیارم؟

منم فک میکنم با دوستش بودن ولی بهم گفت سرکارم. ینی میگی بهش بگم؟ و به روش بیارم؟

اول مطمئن شو. اول یجوری از زیر زبونش بکش یهو یجا سوتی میده دیگه. از کل روز ازش سوال کن و تو حرفاش سوتی بگیر. بعدم با خنده بگوو ای ادم عوضی به من دروغ گفتی بیرون بودی نه؟؟ لحنت دعوایی نباشه.چشاتو ریز کن لب و دهنتو کج کن بگو واقعاااا که ناراحت شدمممممم

مثلا اگه قلیون میکشه ببین یو میده دهنش یا لباسش؟؟ مثلا لباسش خاکی نیست؟؟ من هروقت شوهرم میره از خونه بیزون یا میاد خونه همو بوس میکنیم بو بده میفهمم. توام این کارو بکن عادتش بده