2733
2739
عنوان

ابله مرغان

2385 بازدید | 32 پست

سلام کسایی که توبزرگی ابله مرغون گرفتن بی زحمت بیان راهنمایی کنن..پسرم دوهفته پیش گرفت منم الان دوروزه گرفتم تاکی بیرون میریزه؟چقد طول میکشه؟چیاخوبه بخورم یابزنم؟عسل خوبه؟

واااای یادم ننداز....واقعا صدرحمت به زایمان و بارداری ام نه به ابله که دو سال پیش دراوردم...تا دم مرگ رفتم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  

خاکشیر بخور و هندونه 

روزی دوبار دوش بگیر 

دو روزه تمومه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واااای یادم ننداز....واقعا صدرحمت به زایمان و بارداری ام نه به ابله که دو سال پیش دراوردم...تا دم مر ...

جدی؟ای خدا...

یهو ریخت بیرون براشما یانه؟من دیشب خیلی حالم بدبود باسرم وآمپول یکم بهترشدم

نع عسل خوب نیست گرمه چیزای خنک مثل هندونه خیار شربت خاکشیر این چیزا زیاد بخور بعد روزی یه بار با عنبر نسا دونه بده 

من بابام چهل و دوسالش بود ابله مرغون گرفت این کارا را کرد یه هفته ای خوب خوب شد 

2738
جدی؟ای خدا... یهو ریخت بیرون براشما یانه؟من دیشب خیلی حالم بدبود باسرم وآمپول یکم بهترشدم

دقیقا ۱۴ روز طول کشید تا از سرجا بلند شدم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
نع عسل خوب نیست گرمه چیزای خنک مثل هندونه خیار شربت خاکشیر این چیزا زیاد بخور بعد روزی یه بار با عنب ...

جدی؟اها خداکنه زودخوب شم چون بابچه کوچیک خیلی سخته

2706