2410
2553

دوستانی که تمایل به یادگیری دارن اعلام کنن که شرایطشو خدمتشون توضیح بدم

مدرس زبان فرانسه بصورت انلاين وتضمينى

من

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

فرانسوی زبون سختیه عمرا بشه راحت یاد گرف

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

سلام دوستان روز جمعتون بخیر،بله اموزش از طریق مجازی هستش ولی درس اونقدر کامل و واضحه که بازدهش بسیار بالا بوده تا حالا،اینو با اطمینان میگم چون من شاگردای خارج از کشور دارم کلا و این اولین باره که از ایران شاگرد انلاین میگیرم برای زبان

همونطور که توی خونه نشستید روزی یکساعت اگر وقت صرف کنید من تضمین میکنم که بعد از مدت کوتاهی خیلی لذت بخش و سرگرم کننده این زبان جذاب رو یاد میگیرید،روال کارش به این صورت هست که من درس رو به کاملترین و واضحترین صورت ممکن براتون میفرستم به همراه شرح کامل صوتی خودم،و روزانه برای رفع اشکال در خدمت هستم

2706