2737
2734
عنوان

میخوام طلاقم رو بگیرم

195 بازدید | 14 پست

خانونما من21 سالمه نزدیک دوساله ازدواج کردم تاپیکای قبلیم رو بخونید میفهمید شوهرم چه برسرم اورده دیگه حرمتا شکسته دیگه دوسش ندارم مریضه این بشر خانوادگی مریضن چند بار تاحالا دست روم بلند کرده هیچی نگفتم ایندفعه دعوامون شد اوردتم خونه بابام چند روزی هس اینجام اگه سرکارش بفهمن دست رو زن بلند کرده اخراجش میکنن امروز زنگ زدم رئیسش گفتم اگه یکی از کارمنداتون دست روزنش بلند کنه شما چیکار میکنید گفت برخورد جدی میشه الان من میخوام طلاق بگیرم انقد هم شوهرم بد دهنه ازش مدرک دارم صدای ضبط شده اش هست چیکار کنم سریع بتونم طلاق بگیرم کمکم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کارش دولتیه حتما یکی از اشناهای ما رییس اداره شوهرش یکی از کارمندارو  مامور کرده بود با زنش بره ...

برای مدرک حتما باید بدنم کبود شده باشه؟ولی صدای ضبط شده اش مدرکه واسم که داره چه فهشایی میده و چقدر بد دهنی میکنه ولی من یه کلمه حرف نمیزنم چون هرچی بگم میشم زبون دراز

برای مدرک حتما باید بدنم کبود شده باشه؟ولی صدای ضبط شده اش مدرکه واسم که داره چه فهشایی میده و چقدر ...

اگ شوهرت ادم شریه از صداش استفاده نکن یا از رییسش بخا چیزی ب شوهرت نگه چون صدا و فیلم ک بدون اجازه ضبطهپ بشه تو دادگاه مدرک معتبری نیست حتی همسرت میتونه ازت شکایت کنه ک بدون اجازه این کارو کردی 

اینو وکیل دخترداییم گفت 

2706