2726
عنوان

كرم زينك اكسايد يه لحظه بياين

388 بازدید | 27 پست

كرم زينك اكسايد روي غدد لنفاوي اثر منفي داره؟؟؟كسي بوده برا سفيدي زير بغل زده باشه؟؟؟

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برا عروسیا میزدم یا مسافرت ک اگه عرق کردم حداقل بو نگیرم 

ولی شنیدم خوب نیس 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2728

من استفاده میکنم.یعنی خوب نیس😭😭😭😭اخه خیلی عرق میکنم

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
من چندین ساله میزنم هیچیمم نشده. با در صدای مختلف.. فقط بخاطر بو نگرفتن زیر بغلم بعد هر استحمام.

منم بعد از حمام میزنم

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
من استفاده میکنم.یعنی خوب نیس😭😭😭😭اخه خیلی عرق میکنم

منم برا بوي عرق ميخوام تصميم گرفتم مارك فيروز ازينا كه برا بچس بخرم يني مضره😭

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️

من دو ساله مصرف میکنم. سفید که شده

بوی عرق رو هم 100 درصد از بین میبره

ولی یکسالی هست که گاهی غدد لنفاوی زیر بغلم متورم میشن. ولی سونوگرافی و معاینه رفتم هیچ چیز خطرناکی نبوده 

حتی معاینه سالیانه سرطان سینه هم که رفتم به پزشک متخصص گفتم زینک میزنم و غدد متورم و کمی دردناک میشن. گفت نگران نباش. چیز خطرناکی نیست

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من دو ساله مصرف میکنم. سفید که شده بوی عرق رو هم 100 درصد از بین میبره ولی یکسالی هست که گاهی غدد ...

واقعا؟؟؟؟؟؟؟الانم میزنین؟؟؟

2706