2737
2734
عنوان

اگه گوسفند قربونی نکنیم خیلی بده؟

291 بازدید | 11 پست

این هفته اگه خدا بخاد زایمان میکنم شوهرم دست و بالش خالیه مگر اینکه از پس اندازمون برداریم.شهرم موافق نیست ولی خودم ب دلم میاد میگم حتما ی گوسفند کوچولو هم شده قربونی کنم

خروس قربونی کنید اگرندارید 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سر دو تا بچه مم اصلا خون نکردم 

چی میشه مگه

ب جیب شوهرت نگاه کن خون میخوای ی مرغ یا خروسم بکشی میشه صدقه

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

اگ نذر  کردی بعدن ک پول دستتون اومد قربونی کنین ماک نذر نداشته باشیم گوسفند نمیبریم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز😍دخترم قربون صدای قلبت برم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم فسقلی ناز ❤

فعلا یه خروس بکش تا بعدا

میتونی هم بدی حرم امام رضا قربونی کنن

اونجا چون خودشون گله دارن قیمت گوسفنداش ارزون تره یه گوسفند900 تومن میوفته

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
اگ نذر  کردی بعدن ک پول دستتون اومد قربونی کنین ماک نذر نداشته باشیم گوسفند نمیبریم

سر پسر اولم گوسفند قربونی کردیم بعدش خونه خریدیم و اینکه ی مشکل دادگاهیمون با ی معجزه حل شد از اونورم بچه ب دنیا میاد مامانم گفت اگه میتونید ی گوسفند ب منظور سه تاشون قربونی کنید.الان ارزون ارزون ی تومن میوفته