2737
2734
عنوان

نصف مواهای سرمو کندمممممم

203 بازدید | 33 پست

وقتی استرسی میشم با موهای زبر سرم بازی میکنم اروم میشم و میکنمشون .خیلی حال میکنم اصن ارضای روحی ب این میگن😂.گاهی دستام درد میگیره از بس دستم تو موامه مث الان

کل تخت شده مو.فقط موقع اشپزی اینکارو نمیکنم و زمانی ک تو اشپزخونم

موقع تلویزیون موقع گوشی گلاب ب روتون موقع دسشویی حتی زیر شال و روسری

الان ده ساله معتاد اینکارم😑خیلیا از من این تیک عصبیو گرفتن

هیچ وقتم پشیمون نشدم از کارم چون واقعا لذت میبررررم و بخام قطش کنم😑😐 فقط حس پشیمونی بعدش وقتی موارد رو تخت میبینم😣

کیا مثل منن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کچل میشی دیگه در نمباد

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

من کلی روغن و زهرمار میزنم تا موهام جون بگیره اونوق تو میکنی شون😐

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
حد اقل موهای زیر بغل / شکم / جاییت رو بکن . فایده هم داره 

درست میگین شما

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2738

دختر منم مثل خودت دیوونس البته دوزش کمتره فقططط میپیچونه موهاشو یااینکه شروع میکنه به بافتن ومدل دادن موش مخصوصاا وقتی که داره درسش میخونه حرف زدنم باهاش فایده نداره 😓😖

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
من کلی روغن و زهرمار میزنم تا موهام جون بگیره اونوق تو میکنی شون😐

من یک بیمار روانیم بخدا

همه عاشق موامن پر پشت و خوبن

اونوخا دستی دستی دارم می ری نم توشون

2706