2726
عنوان

حرفهای خانواده شوهر براتون مهمه؟ اینکه چ فکری در مورد اون میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 62 پست
مادرشوهرت استوری میزاره؟؟؟؟ جلل الخالق    

اره جوونه تو سن کم ازدواج کرده فاصله سنیش با پدر شوهرم زیاده .هی استوری می‌ذاره خوشبختی یعنی منو پسران و همسرم .یعنی منو جاریم پشمیم این وسط

بخدا شوهرم که شبکاره اصن زنگ نمیزنن ببینن من در چ حالم یا بگن بیا پیش ما شام بخور 

درکت میکنم یبار من خونه مادشوهرم شلوغ بود همه میخواستن شب اونجا باشن من ملی باذوق گفتم چقد فردا اینجا صبحونه میچسبه تو شلوغی ینی من میام بالا صبح دیشتون صبح بلند شدم دیدم خبری نیست خودشون دارن صبحونه میخورن نون تازه گرفتن همسرمم سرکاربود منم خودم صبحونه خوردم رفتم بالا ک ب مادرشوهرم اطلاع بدم میرم باشگاه برگشتم ی تیکه بهشون انداختم ک چرا نگفتین منم بیام پیشتون برگشتن گفتن خب ناهار بیا بالا گفتم ممنون خودم غذا دارم خیلی بهم برخورده بود اخه چندبارم اومدن دنبالم نرفتم ب همسرم زنگ زدن گفتن فلانی ناراحت شده همسرمم گفته حق داره منم بودم ناراحت میشدم چقد اومدن دنبالم نرفتم همسرم گفت نرو خودم جوابشونو میدم 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گل گفتی

والا به خدا قسم یه فامیل داشتیم تصادف کرد با زنش مشکل برا زنش پیش اومد خدا شاهده مادر شوهرش ۸۵ سالش بود گامولکی راه میرفت سر شیش ماه رفت یه دختر مجرد برا پسرش عقد کرد و عروس و با حال خراب و بیماری شوت کرد بیرون اخه اینا رحم و مروت دارن

2728
درکت میکنم یبار من خونه مادشوهرم شلوغ بود همه میخواستن شب اونجا باشن من ملی باذوق گفتم چقد فردا اینج ...

خوب کردی بعد یه دعوایی هم که میشه میگن این همش خونه ما پلاس بود

درکت میکنم یبار من خونه مادشوهرم شلوغ بود همه میخواستن شب اونجا باشن من ملی باذوق گفتم چقد فردا اینج ...

چه همسر خوووووبی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
خوب کردی بعد یه دعوایی هم که میشه میگن این همش خونه ما پلاس بود

اره دیگه از اون ب بعد کمتر میرم تا خودشون صدام کنن یا شوهرم بیاد باهم بریم

والا به خدا قسم یه فامیل داشتیم تصادف کرد با زنش مشکل برا زنش پیش اومد خدا شاهده مادر شوهرش ۸۵ سالش ...

وااااای خدااا ،خدا لعنت کنه واقعااا که

کاشکی پیر بود جوونه همش میخاد از من تقلید کنه هرکاری که بکنم با چیزی بخرم فرداش تو خونشون میبینم همش میگه نیز تلویزیون شکل شما میخام بخرم هودتونو از کجا خریدین همین شکلی میخام

والا به خدا قسم یه فامیل داشتیم تصادف کرد با زنش مشکل برا زنش پیش اومد خدا شاهده مادر شوهرش ۸۵ سالش ...

شوهره هم خیلی بی رحم بوده حالا هر چقدر خانوادش بگن چطور دلش اومد زنشو بندازه بیرون در صورتیکه خودش تصادف کرده بود

چه همسر خوووووبی

اره خداروشکر خوبه اخه منم الکی پیاز داغشو زیاد نمیکنم ادمیم نیستم حرف ببرم و بیارم اینا بهش وابت شدس و ب مادرش ک باهم تو ی ساختمونیم خیلی میرسم فقط تنها مشکلم اینه ک خیلی زود عصبی میشم و اکنش بدی نشون میدم تو تاپیک یکی مونده ب اخریم هست میشه بریمن بخونینین بهم راه حل بدین 

اره جوونه تو سن کم ازدواج کرده فاصله سنیش با پدر شوهرم زیاده .هی استوری می‌ذاره خوشبختی یعنی منو پسر ...

خدا به خیر کنه

تومنی یا من توام منم میگم نکنه ناراحت بشن بااینکه اونا مقصرن

اولا که دیگه خیلی خودمو درگیر کرده بودم الان که دیگه شوهرم منو شناخته و پشتمه باز یکم راحت تر شدم 

2706