2737
2734

کتابام ته کشیده و هرچی هم دنبال کتاب مناسب میگردم تو سایتا ک بخرم چیز خاصی گیرم نمیاد

یه کتابی میخوام ک محتوای جذابی داشته باشه و آدمو ترغیب کنه بیشتر بخونه 

انگار  خل میشم وقتی چیزی ندارم بخونم😣😣

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

یادت باشد 

سربلند 

من میترا نیستم 

قصه دلبری 

خاطرات سفیر 

وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً ، وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْراً (طلاق/2و3)و هر كه از خدا پروا كند، خدا براى او راه بيرون شدن [از مشكلات و تنگناها را] قرار مى‏ دهد، و او را از جايى كه گمان نمى‏برد روزى مى‏ دهد، و كسى كه بر خدا توكل كند، خدا برايش كافى است، [و] خداوند فرمان خود را به انجام مى‏ رساند و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است! 
یادت باشد  سربلند  من میترا نیستم  قصه دلبری  خاطرات سفیر

یادت باشه و من میترا نیستمو خوندم قبلا

بقیش داستانش چجوریه؟جذابه؟

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یادت باشه و من میترا نیستمو خوندم قبلا بقیش داستانش چجوریه؟جذابه؟

برو پیج کتاب خوب توی اینستا

و پیج انتشارات نیستان 

و پیج کتابفروشب کیهان

اینا چیزای خوبی معرفی میکنن

رمان میخوای یا کتابی که آموزشی باشه چیزی، مطلبی یادبگیری

یادت باشه و من میترا نیستمو خوندم قبلا بقیش داستانش چجوریه؟جذابه؟

عه جدی چه خوووب 

اره بقیشونم جذابن 

وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً ، وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْراً (طلاق/2و3)و هر كه از خدا پروا كند، خدا براى او راه بيرون شدن [از مشكلات و تنگناها را] قرار مى‏ دهد، و او را از جايى كه گمان نمى‏برد روزى مى‏ دهد، و كسى كه بر خدا توكل كند، خدا برايش كافى است، [و] خداوند فرمان خود را به انجام مى‏ رساند و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است! 
برو پیج کتاب خوب توی اینستا و پیج انتشارات نیستان  و پیج کتابفروشب کیهان اینا چیزای خوبی معر ...

من ترکیبی میخونم😂یعنی حتی اگه کتاب آموزشی میخرم باید یه روند داستانی داشته باشه تا ارتباط بگیرم مثل کتاب درسی نباشه که فقط بازگو کرده باشه

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2738
کتاب هاتون رو بدید به من منم بخونم😄

اتاق من شده کتابخونه از دختراو پسرای فامیل هردفعه یکی میاد یکیشو میبره منم ماهی یه بار سرکشی میکنم ک برام بیارنش😂😂

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
اتاق من شده کتابخونه از دختراو پسرای فامیل هردفعه یکی میاد یکیشو میبره منم ماهی یه بار سرکشی میکنم ک ...

دست راستت رو سرم

من عاشق کتابم 

اما موقتا نمیتونم بخرم

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.