2726

مخصوصا خانومایی که هفته های اول هستن یکی از دلایل سقط و ایست قلب جنین اشعه های گوشی و وای فای هست لطفا گوشی های خودتون و رو حالت پرواز بزارید و وای فای و خاموش کنید  

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۳ ماه اول کلا استفاده نمیکردم خیلی کم پیش میومد.دوستمونراست میگه همسایه همسر فامیلا آدمایی که قراره کنارت باشن دارن ازش استفاده میکنن هر کاری کنی نمیتونی خودتو از تشعشعات دور کنی

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
من خاموش کنم وای فای همسایه رو چیکار کنم؟😁 البته خودم ۳ ماه اول کم استفاده کردم  ولی میبینی ...

حب بله الان همه جا این اشعه ها وجود داره ولی خب خودشون نباید بیشترش کنن یک سره تو سایت هستن هفته های اخر باز هیچی ولی هفته های اول واقعا خطرناکه 

عزیزم الان وا فای گوشیت رو روشن کن

ببین چند تا شبکه بالا میاد

من خاموش کنم

همسایه دیوار به دیوار مون که اتاقش چسبیده به اتاق ما داره و راحتم استفاده می‌کنه

متاسفانه الان همه درمعرض این هستن

کاریش نمیشه کرد

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
من هفته ۱۵ام😐چیکار کنم حوصلم سر میره

کتاب بخون البته شما سه ماه و رد کردی باز به اندازه سه ماه اول ضرر نداره برات 

حب بله الان همه جا این اشعه ها وجود داره ولی خب خودشون نباید بیشترش کنن یک سره تو سایت هستن هفته های ...

اخه دیگه ادم نباید وسواس بگیره 

الان اطرافمون همش امواجه 

تا حالا هم ثابت نشده علت سقط امواج باشن

🔵🔵🔵وزن اولیه 
من ۳ ماه اول کلا استفاده نمیکردم خیلی کم پیش میومد.دوستمونراست میگه همسایه همسر فامیلا آدمایی که قرا ...

از همسرت درخواست کن وقتی خونست استفاده نکنه 

از همسرت درخواست کن وقتی خونست استفاده نکنه 

از همسایه ها هم درخواست کنم؟😐😐

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
من خاموش کردم ۴ تا وای فای قوی از همسایه ها رو خونمون میگیره، یدونه کمتر و بیشتر فرقی نمی کنه

اینم راست میگی شما.. از طرفی هم پارازیت هایی هست که برای ماهواره ول میدن تو هوا اوناهم خیلی خطری هستن

اینم راست میگی شما.. از طرفی هم پارازیت هایی هست که برای ماهواره ول میدن تو هوا اوناهم خیلی خطری هست ...

کلا باید سپرد به خدا 

اینهمه بچه دنیا میان همشون در معرض امواج و خداروشکر سالم 

اگه به این چیزا بود  الان نسل انسان منقرض شده بود

🔵🔵🔵وزن اولیه 
عزیزم الان وا فای گوشیت رو روشن کن ببین چند تا شبکه بالا میاد من خاموش کنم همسایه دیوار به دیوار ...

بله من خودم خاموش کردم همسرم هم همینطور ولی چون استراحت بودم مامانم میومد ازم نگهداری میکرد خواهرم اصلا رعایت نکرد تو ساحتمون هم دوتا وای فای بود اخرشم ایست قلبی کرد جنین 

2706