2726
عنوان

شوهر رفیق باز😣😒🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 88 پست
وقتی انقدر مجردی و دوستای مجردیشون براشون شیرینه؟ پس چرا متاهل شدن ؟؟  فقط برای نیازهاشون. همیش ...

وای دقیقا شوهرمن هفته ای سه چهار روز پیش دوستاش میره وقتی هم که میاد خونه خودشو میزنه به اون راه و شاد و شنگول میره میخوابه یا فیلم میبینه از زندگی باهاش سیرم الانم با دوستاش گردشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نامزدم اینجور بود گفتم یا من یا دوستات از بس کلافه شدم طفلی خطشو عوض کرد دیگه دلم میسوزه ماهی یبا ...

حالا من نامزد بودم نميدونستم همچين اخلاقى داره 

هرشب درست سر ساعت ١٠ شب هر جايى بوديم منو ميرسوند و ...ميرفت 

منم فك ميكردم ميره خونه، چون كارمنده و صبح زود بيدار ميشد، نگو تازه ميرفته پيش دوستاش

بعدها فهميدم اينو🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اصلا بيا ما هم باهم بريم بيرون كدوم شهرى؟😂

اره موافقم خیلی باهم تفاهم داریم . من بوشهرم عزیزم شما چی؟؟

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2728
حالا من نامزد بودم نميدونستم همچين اخلاقى داره  هرشب درست سر ساعت ١٠ شب هر جايى بوديم منو ميرس ...

ای وااای شوهر منم همیطور انگار از واجباته ک بره طرفشون 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
وای دقیقا شوهرمن هفته ای سه چهار روز پیش دوستاش میره وقتی هم که میاد خونه خودشو میزنه به اون راه و ش ...

انرژی میگیرن اصن میرن پیش رفقا😂😂😂غصه هاش برا ما😣😣

خواهرم بيا عقلامونو بذاريم رو هم فكر چاره كنيم😂

والا فک نکنم راه چاره ای داشته باشه اینا درست بشو نیستن😯😣

من نامزدم اینجور بود گفتم یا من یا دوستات از بس کلافه شدم طفلی خطشو عوض کرد دیگه دلم میسوزه ماهی یبا ...

چه خوب آفرین چ پسرخووووووبیه