2737
2734

بچه هفته اینده سه روز با خانواده شوهرم میریم گردش تویه روستا قراره شب هم بمونیم 

سه تا جاری دارم . سه خواهرشوهر

نگرانی های من 

۱ من تا حالا تو جمعشون نخوابیدم خونه ای ک کرایه کردن ۱۰۰ متره و زنا تو یه اتاقن مردا حال پذیرایی 

۲ بعد دنیا اومدن بچه من هیچ جایی نرفتم الان خیلی استرس دارم بخاطر مسولیت های بچه خارج از چهارجوب خونه شب چطوری بخوابم بجه گریه نکنه و..

۳ یکی از جاری هام خیلی با من بده چشم دیدنم رو نداره خیلیم پرحرفه جمع رو میگیره ب دست زیادی هم فرزه و خودشو همه کاره نشون میده

۴ من درکل چه برخوردی داشته باشم با شوهرم و سایرین 

۵ نگید نرو ک نمیشه . باید بریم 

۶ خانواده شوهرم خوبن معمولی اند 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه

خانواده شوعرم خوبن تو بجه داری کمک هم میکنن ولی من تا حالا باهاشون اینجوری بیرون نرفتم 

نمیدونم چرا حس میکنم ممکنه سخت بگذره 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
خانواده شوعرم خوبن تو بجه داری کمک هم میکنن ولی من تا حالا باهاشون اینجوری بیرون نرفتم  نمیدون ...

شاید یکم باهاشون رودروایسی داری معذبی کنارشون.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
بدون استرس برو و به فکر خوش گذروندن باش، چکار داری کی فرزه کی چجوره،  خودت باش و شاد

بله درست میگی 

اما جاریم خودشو اینقدر خوب جلوه میده ک همه ازش تعریف کنن راستش حضور اون ی کم اذیتم میکنه

من باشم سرم تو لاك خودمه 

چطوری اخه؟ مثلا چکار کنم ؟ 

تو اتاقی ک قراره بخوابیم من و جاری هام من چکار کنم؟ 

راحت نیستم نمیدونم چرا 

چقدر وسیله بردارم

بله درست میگی  اما جاریم خودشو اینقدر خوب جلوه میده ک همه ازش تعریف کنن راستش حضور اون ی کم اذ ...

بیخیاله اون باش، حالا ازش تعریف کنن چی از شما کم میشه، مهم شوهرته که ازت راضی باشه

خدای مهربونم شکرت
بله درست میگی  اما جاریم خودشو اینقدر خوب جلوه میده ک همه ازش تعریف کنن راستش حضور اون ی کم اذ ...

ول کن عزیزم بذار اون ادم خوبه باشه مهم اینه تو بخودت و نی نی و شوعرت خوش بگذرع حواست باشه جلوی اونا اخترام شوهرتو نکه داری حسابی

خدایا نی نی مو بخودت می سپارم 
حس حسادتتو برانگيخته ؟

یه جوریه 

خیلی حرف میزنه میشه رئیس همه 

تو هرکاری میخواد سرک بکشه 

یه جوری خودشو جا میکنه همه جا نمیدونم چکار کنم از دستش

2706