2737
2739

ازاین مانتوحریرای جلوبازگرفتم شوهرم میگه جلوبازه نپوش یاام بده خیاط براش دکمه بدوزه  خودمم باردارم گفتم جلوبازقشنگترمیشه توتنم براهمون گرفتم راحت باشم

نمیدونم چی کارکنم به نظرتون باپیراهن ساحلی خوب میشه برم یه دونه بلندشوبخرم برازیره مانتو شایدگیرنده اونموقع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما خودش تی شرت میپوشه بیرون🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2738

همسر منم دوست نداره چون واقعا خدش لباسم...همیشه میگه بهت نمیاد بعدش میگه ن میاد خوب میشی برا اون میگم...منم مانتوهام جلوبازه ولی چادری ام...البته تو محیط دانشگاه یا شهر دیگه سر نمیکنم

عکسش بزار 

آره خیلی قشنگ میشه 

من سال 93 که باردار شدم حریر جلو باز با پیراهن ساحلی میپوشیدم خیلی هم راحت بودم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706