2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثل اردک می‌شین نکنین

دقیقا

همه عین هم شدن اه😒

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
نمیدونم با تاپیکاش سرگرم میشدم رفتم بخونم دیدم قطع شده

احیانا این ساما نتا ک پست بالات پست گزاشته همون نیست🤔🤔🤔

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اونایی ک میگن مث اردک میشین لابد طرف یا زیادی ژل زده یا لبش ب اندازه قشنگ بوده یکمم زده لبش زده بیرون وگرنه کسی ک لبش باریکه پیش ی دکتر خوب ی ژل خوب ب اندازه طبیعی تزریق کنه خیلی هم قشنگ میشه بعضیا لبشون خیلی باریکه

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
2706