2737
2734

ختم های زیر مال حرم رضدی میباشد نیت کنید واعلام کنید ازهرکدام چندتا میخونید دلتون شاد وحاجاتتون روا

سوره صف

سوره جمعه

زیارت ال یس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سوره جمعرو۵بارمیخونم الان

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
2731

من مجرد بودم روز تولد امام رضا از ته دل با گريه خواستم از امام كه منو به دوس پسرم برسونه

فرداش رفتيم بازار خريد و يه مغازه دار عاشقم شد

باهاش ازدواج كردم خيلي هم خوشبختم

اولين بار هم كه رفتم مشهد با شوهرم رفتم و خيلي خيلي خوش گذشت

هنوزم نميدونم حكمتش چي بود

از اون عشق به اين عشق رسيدم

2738

توروخدا شما که خودم امام رضایی ازش بخواه پیش خدا برام واسطه بشه خدا بهم اولاد بده اونم طبیعی از ای وی اف میترسم دلم میخواد مث بقیه طبیعی مادر بشم دعا از زبون بقیه زودتر اجابت میشه خیلی دلم شکسته و تمام درا به روم بسته شده😔

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

من ال یاسین وسوره جمعه رو تو حرم امام رضا میخونم انشالله همه حاجت به خیر شن

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
تورو  خدا واسه شوهر منم دعا كنيد اسمش رحمانه يكساله تو كماست دوتا بچه كوچكً دارم

الهی خدا به آبروی امام رضا شفاش بده و سایه ش از سرتون کم نشه ختم ۱۰۰۰ تا آیه الکرسی بذار از بچه ها بخواه کمکت کنن منم صدا کن میام می خونم عزیزم 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
غصه نخور گلم قصه نویس خداست

برام خیلی دعا کن خودم امام رضایی و بهش نزدیک دلم از غصه داره منفجر میشه

2706