2726

من بودم و اصلا هیچ جا نرفتم تا اومد بالا. الان هم فقط داخل شهر میرم اون طرف و وان طرف

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من واسه عید که سه ماهم بود دکترم گفت جفتم پایینه و استراحت کنم ولی گفت مسافرت میتونی بری فقط هر یه ساعت 10 دیقه راه برو..جفت کم کم میره بالا با استراحت..نگران نباش..من تو ماشین دراز میکشیدم یه سره نشین..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

نرو اگه جفتت پایینه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
الان جفتت کشیده بالا خونریزی نداشتی

نه فقط یه کم لکه بینی داشتم. اره خدا رو شکر اومد بالا اما دکتر بهم گفت با سفر احتمال خونریزی هست و بهتره جایی نرم. منم نرفتم چون به نظرم ارزش نداره. حالا نه ماه محدود بشم. فدای سر نی نی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.