1345
1341

خانومای که حاجت دارید ی ختم هفتگی حدیث کسا هست که بشدت مجرب و حاجت میده دوست دارید بنویسم براتون؟

الهی تموم اون نشدنی های زندگیتون خیلی زود شدنی بشه🙏

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

چقد طولش میدی اسی😔

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به خواستمه😍يارب: آینده ام رو به صلاح من به سلامتي من به خير من به خوشختي من رقم بزن.. 🙏❤️با خواست خدای مهربون، صاحب یه بچه صالح و سالم و زیبا میشم، خدایا ممنون که بهار سال دیگه نی نی من سالم و سرحال بغلمه، هزاربار شکرت که انقد خوب و مهربونی و حواست بهمون هست😊
1348

یه دونه خوشگل مامانی منو لایک کنه😛

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

اسی بگو 

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

دوستان منم یکی بهم ی تهمتی زده بود ک اصلن قابل اثبات نبود و طرف ناشناس بود.چله کسا و یاسین و حشر رو همزمان گرفتم.یکی دو روز بعد از اتمام ختم معجزه شد و دست طرف رو شد

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
1308

چرا نمیگی 🙁

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بنویس😉

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅
1346