2703
2553

من وقتی نامزد شدم ۲۰۰۰ کیلومتر از هم فاصله داشتیم ۱۳ ماه هم طول کشید ولی نذاشتم رابطمون سرد شه دو سه ساعت یه بار بهش زنگ‌میزدم نه مثل بازجویی با محبت همیشه شب بخیر و صبح بخیر میگفتم سعی میکردم شرایطشو درک کنم و اصلا غر نمیزدم اونم دیگه مثل خودم شده بود اگه نیم ساعت دیر زنگ میزدم ده بار زنگ‌میزد. البته اولش اصلا اینجوری نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بی تاثیر نیست تو رابطه.

اما اگر علاقه و عشق واقعی باشه نه جدایی و نه دوری و نه حتی بدی نمیتونه اونو از قلبن بیرون کنه.

ولی دوری ممکنه اختلاف و دل نگرانی هارو بیشتر کنه.

ولی اگر با سیاست و زیرک عمل کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد

2714

نه اینجور نیست .من و یه نفر که همدیگر رو میخواستیم 2000 کیلومتر از هم دور بودیم.از صبح تا شب در حال حرف زدن بودیم با صبح بخیر و شب بخیر میخوابیدیم  و بیدار میشدیم 

اما همین فاصله باعث شد خانواده ها مخالفت کنند و ازدواج نکنیم 

خدایا در برابر

بستگی ب رابطه داره،منو همسرم از هم دور بودیم تو.دوران دوستی،چهارسال دوستیمون طول کشید بحث و دعوا داشتیم قهر بود ولی سردی نبود،سخت بود ولی به هم رسیدیم الانم نی نی دارم تو دلم.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
اگه کار راحتی بود یه اثر هنری به اسم عشق نمی شد .

خودم سه سال با تمام وجودم دوسش داشتم با اینکه سالی یه بار همو میدیدیم و بعدش بخاطر شرایط کارش باید بین اون و کنار خونواده موندنم یکی رو انتخاب میکردم که چون خیلی دوسش داشتم تصمیم گرفتم باهاش برم اما اون بعدش سر مساله کوچیک همه چیز رو خراب کرد درحالیکه اگه یکم تلاش میکرد مشکلی نبود

خودم سه سال با تمام وجودم دوسش داشتم با اینکه سالی یه بار همو میدیدیم و بعدش بخاطر شرایط کارش باید ب ...

همه از عشق فقط کیفشو بلدن . حالا شما میفهمی اثر هنری چقدر سخته . عشق اینه گاهی تا پای جون موندن اونم نه به شیوه سم خوردن تو زندگی واقعی سالها و سالها . عشق فقط هرمون 18 سالگی نیست . عشق یعنی تو دلت 1000 اتفاق بدو تجسم کنی و بگی من اهل سختیم . می مونم

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2706