2703
2553
عنوان

یکی به من بگه چجوری رژیم ترک ناهار بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 30 پست

ناهار نپز..نباشه نمیخوری دیگه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
فلا که طب سنتی خیلی میگه ناهار نخورید

دقیقا. اصلا توو کتاب خوندم اسم ناهار ، در قدیم ب معنی زمانیه  ک نباید چیزی خورد.

شام میگن حذف نشه اصلا.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی الان سرگیجه دارم مدتیه  شام و صبحانه هم‌ نمیتونم بخورم گرسنم میشه ها ولی نمیتونم غذا بخور ...

لاغر شدی؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2720
سلام، وعده ی غذایی رو ترک نکن، عوارض داره و در ضمن بدن ات رو نسبت به کالری سوزی مقاوم می کنه، من چند ...

من با حرف این دوستمون موافقم حالا هر دکتر یا مشاور تغذیه ای که دوست داشتی برو ولی،بهترین رژیم همینه که غذاهای کم حجم در همه وعده ها و میان وعده ها بخوری

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

یه صبحونه خوب در حد ۳۰۰کالری بخور مثلا یه تخم مرغ آب پز با یک ونیم کف دست نون سنگک وچای

سالاد و میوه وچای کمرنگ بخور با کشمش تا غروب 

شام سینه مرغ و قارچ درست کن توی تابه رژیمی. با سبزیجاتی که دوست داری مثل کدو و بادمجون وکرفس و هویج 

با دوکف دست نون سنگک 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2714
صبحونت رو دیرتر بخور و کامل ازون ور وقتی موقع ناهار شد یه میوه ای سالادی چیزی بخور خواستی یواش یواش ...

حتی زمانی میگن حذف روغن منظور جایگزین کردن  روغن با روغن مفید مثل زیتون و کنجد هست. کم خوری وترک شیرینی جات وغذاهای چرب. خوردن برنج وپاستا در حد 4 قاشق. خوردن میوه زیاد ومغزها مثل گردو وبادام زمینی 

من بک مدت حدف کردم..خوب هم کم کردم..اما موهای سر ام مست مشت ریخت.قطع کردم زود

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
بعد کاراشو کی میکنه 😂😂

وقتی بیدارشد انجام میده فک کنم تا 12شب کارکنه ک اونوقتم ازوقت شام گذشته..😂😂😂استارتر ب طورمعجزه آسایی لاغر وباربی میشه

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
وقتی بیدارشد انجام میده فک کنم تا 12شب کارکنه ک اونوقتم ازوقت شام گذشته..😂😂😂استارتر ب طورمعجزه آس ...

باید قید همه چیو بزنه نه بیرون نه مسافرت نه کلاس نه بچه 😂😂من ۷ صب پا میشم تازه وقت کم میارم الانم دارم جارو میکشم تا بشینم خیاطی کنم عصر برم بیرون خرید وسایل رژیمم گاهی میگم من امرپز تو خونه میمونما کسی حق نداره منو بکشه بیرون😂😂😂هردو حالت سخته اصلا لاغر شدن سخته

2706