2726

؟؟؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناهار نخور دیگه

میدونم 

شامو چجوری بخورم‌ صبحونه چی بخورم؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2728

نهار نخور 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
من ۲۰ روز ناهار نخوردم چون وقت نداشتم 

خب چی شد؟

سلام، وعده ی غذایی رو ترک نکن، عوارض داره و در ضمن بدن ات رو نسبت به کالری سوزی مقاوم می کنه، من چند وقت پیش رژیم داشتم راضی بودم، برات لینک کانال کلینیک دکتر تغذیه ام رو می فرستم ان شاا... به کارت بیاد، می تونی پیام بدی و ازش مشاوره و رژیم بخوای،. به هر کس معرفی کردم تا حالا راضی بوده،. چون رژیمش اصولی و علمیه و چیزای خاص و عجیب هم تو رژیمش نداره، من عاشق سادگی و راحتی رژیمش شدم،. همینم باعث شد که ادامه بدم رژیمو تا به وزن ایده آلم رسیدم، رژیم سخت و عجیب انتخاب نکن چون وسط راه به احتمال زیاد خسته میشی و ول می کنی

اینم لینکش 👇

Drzahrab@
آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

شب ساعت 5بخواب....اونوق روزتا ساعت 4یا5بعدازظهر میخوابی واز وقت ناهارمیگذره

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

بقول دوستمون ناهار نخور دیگه  ولی جدای از شوخی من یکی رو دیدم با همین روش خییلی لاغر شده بود.فک نمیکردم اینقد تاثیر داشته باشه.

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
2706