1542
1541

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

سلام، وعده ی غذایی رو ترک نکن، عوارض داره و در ضمن بدن ات رو نسبت به کالری سوزی مقاوم می کنه، من چند وقت پیش رژیم داشتم راضی بودم، برات لینک کانال کلینیک دکتر تغذیه ام رو می فرستم ان شاا... به کارت بیاد، می تونی پیام بدی و ازش مشاوره و رژیم بخوای،. به هر کس معرفی کردم تا حالا راضی بوده،. چون رژیمش اصولی و علمیه و چیزای خاص و عجیب هم تو رژیمش نداره، من عاشق سادگی و راحتی رژیمش شدم،. همینم باعث شد که ادامه بدم رژیمو تا به وزن ایده آلم رسیدم، رژیم سخت و عجیب انتخاب نکن چون وسط راه به احتمال زیاد خسته میشی و ول می کنی

اینم لینکش 👇

Drzahrab@
آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

شب ساعت 5بخواب....اونوق روزتا ساعت 4یا5بعدازظهر میخوابی واز وقت ناهارمیگذره

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
میدونم  شامو چجوری بخورم‌ صبحونه چی بخورم؟

۲عدد تخم مرغ آبپز 

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1432
1403

ناهار نپز..نباشه نمیخوری دیگه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
فلا که طب سنتی خیلی میگه ناهار نخورید

دقیقا. اصلا توو کتاب خوندم اسم ناهار ، در قدیم ب معنی زمانیه  ک نباید چیزی خورد.

شام میگن حذف نشه اصلا.

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
سلام، وعده ی غذایی رو ترک نکن، عوارض داره و در ضمن بدن ات رو نسبت به کالری سوزی مقاوم می کنه، من چند ...

نمونه رژیماش رو برامون میزاری

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578