2726
عنوان

بیاین بگین عروسی گرفته بودین یانه؟

459 بازدید | 54 پست

سلام دوستان.کیا عروسی نگرفتن وبعدا پشیمون شدن؟بنظرتون الان تو این دور و زمونه عروسی گرفتن کار درستیه؟هزینه ها خیلی بالاست مردم هم میان میخورن یه چیزی ام پشت سرمون میگن ومیرن؛تعداد مهمونای مام خیلی زیاد میشه؛میخوام قید عروسی رو بزنم بجاش طلا بگیرن خانوادم.نظرتون چیه؟

ن بعدا هر عروسی که رفتی دلت خون میشه   پشیمون میشی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یه عروسی ساده تو خونه! 

ولی خیلی راضیم ازش😇

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم عروسی نداشتم 

یکم ته دلم ناراحتم ولی دیگه گذشته ها گذشته 

البته جشن عقدم مفصل بود وتوی تالار بود کلی هم عکس دارم ،ولی خب لباس سفید عروسی نپوشیدم

بنظرم به دلت رجوع کن که بعدا پشیمون نشی

🌹خداهمیشه با منه🌹

من که نمیتونم از عروسی گرفتن بگذرم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

عزيزم يه مهموني بگير بزن و برقص كنيد خيلي جمع و جور و كوچيك بصرف شيريني و شربت، خودت هم لباس شيك بپوش برو آتليه عكس بگير عكسات مي مونه برات فكر خيلي خوبي هم كردي كه مي خواي عروسي نگيري

از عروسیت نزن ...تازه با اینکه کلی قرض کردیم بهتر برگزار شه ولی باز من میگم کاش اینکارو میکردم کاش ماشینم فلان بود عکس و فیلمت میمونه...بعدا خیلی دلت میخواد

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
2706