2737
2734

سلام عزیزم من 26سالمه از فارس هستم و از12-13سالگی چادر سرم میکنم همه مدلی داشتم تاحالا 

درحال حاضر هم دانشجویی آستین دار هست و رو سر چادر ساده هست شال نداره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

من عاشق چادرم هستم ❤😍

بهشت حجاب من چادرمه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ، چادر ساده، لبنانی، حسنا، دانشجویی، شالدار، عربی، جلابیب همه رو استفاه کردم، بهترینش جل ...

منم جلابیب داشتم واقعا عالیه 

2731

ساده از وقتی ک یادم میاد

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2738

من چندسال وقتی نوجوون بودم سر میکردم با علاقه خودم، چند سالی بود که دیگه نپوشیدم بخاطر سختی و مسائلش اما الان دوباره دارم میپوشم خودمم خیلی دوست داشتم حجابم و کامل کنم و یه سری چیزهارو تو خودم اصلاح کنم اما خب نامزدم طبق فرهنگ همه ی خانوادهشون به چادر اصرار داشتن و من الان از قبولش احساس نارضایتی ندارم خداروشکر هنوزم با وجود سختی هاش یه احساسات مثبتی داره وقتی میکنی سرت انگار یه وقار ی احساس خوبی همراهته یه هاله ی قشنگی انگار دورته حالت لباس فرشته ها 😅😄🥰🌺

سلام 

میخوام اول از همه بگم توی خونواده ما کسی چادر نمی پوشه من خودم رفتم دنبالش و تحقیق کردم و با وجود مخالفت ها سر کردم. پدرم دوست داشت که حالا یا من یا مادرم چادری باشیم ولی خب تا اون موقع هیچ کدوممون سر نمی کردیم 

نمی دونم چجوری بگم ولی واقعا انگار به سمتش کشیده شدم. کلاس زبان که میرفتم، میدیدم چند نفر از خانومای کلاس چادری هستن و چند نفر دیگه حجابشون یجوری بود و از نظر من مناسب نبود برای جو کلاسی که معلمش مرد بود. (من خدایی نکرده قصد توهین ندارم خدمتشون. که خودم میدونم خیلیا که مانتویی هستن اعتقاداتشون بیشتر و محکم تر از خیلیای دیگه که ادعای مسلمونی میکنن و تسبیح دست میگیرن و چادر سر میکنن. نه اصلا بحثم سر این نیست که کیا خوبن، یا کیا بد، ازین نظر بهش نگاه نکنید. هرکسی یه عقیده ای داره) واقعا تفاوت رفتار رو میدیدم که معلم مرد به خودش اجازه نمی‌داد که خانومایی که حالا وقار خودشونو حفظ میکنن، خیلی راحت رفتار کنه. 

واقعا عاشق متانت و آرامششون شدم، دیدم وقتی باهم میریم جایی با یک امنیت خاصی راه میرفتن. دیدم واقعا به هر آدم بی سر و پایی اجازه همکلام شدن هم نمیدن، چیزی نمیگفتنا ولی خب تو رفتارشون میدیدم 

آقا خلاصه دیگه رفتم تحقیق کردم و گشتم و کلی کلیپ دیدم و سخنرانی های آقای رائفی پور رو گوش دادم که خیلی تاثیر داشت. هرکاری که بگید کردم تا اینکه یه روز به خودم اومدم، دیدم واقعا دلم میخواد بپوشم، هم از نظر قلبی و عقلی بهش رسیده بودم. اون جبهه گرفتنا نسبت به چادر و حجاب تبدیل شد به یک عشق و علاقه که واقعا بعضی وقتا براش اشک می‌ریختم و گریه میکردم  التماس میکردم. 

یه روز از طرف مدرسه رفتیم گلزار شهدا (دیگه قطعا دیدید گلزار شهدای کرمان چه صفایی داره و جای دنج و قشنگیه، البته قبل از شهادت حاج قاسم بود) واقعا موقعی که پامو گذاشتم توی گلزار یه احساس غریبی که انگار خیلی وقت بود گمش کرده بودم اومد توی وجودم. یه حس خجالت و شرمندگی که هیچ وقت نداشتم. رفتم اونجا با شهدا درد دل کردم و گفتم بهشون

تا اینکه یه روز صبح دیدم تلویزیون داره روضه حضرت رقیه رو پخش میکنه، نمیدونم کاملا ناخودآگاه رفتم سمت کمد و چادرمو برداشتم و پوشیدم و رفتم مدرسه. که دیگه از اون موقع تا الان روی سرم مونده هزار مرتبه شکر 

خیلی طعنه و کنایه شنیدم، خیلیا می‌گفتن به زور باباش چادر سر کرده و باباش مجبورش کرده 

میگفتن نکنه افسرده شده 😐😳

خیلی حرفا میزدم ولی اینو از طرف من داشته باش اگه پای عشق درمیون باشه هیچی نمی تونه جلودارش باشه 

الان طوری شده که اگه سرم نباشه احساس میکنم هیچی سرم نیست. 

الان دیدین معمولا مادرا چادرین دختراشون مانتویی، این مسئله بین منو مامانم برعکسه😂

خلاصه سرتون درد نیارم، اینو از من داشته باشید که شهدا نگفته رات میندازن البته اگه به صلاحت باشه 

ببخشید طولانی شد. یا علی 🖐️🖐️

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

سلام .پریسا هستم ۲۸سالمه از ۱۳ سالگی چادر سر کردم 

اوایل به اجبار برادرم بود بعد واقعا عاشق چادرشدم .... وقتی دیدم هیچ نگاه نامحرمی از پوشش چادر نمیتونه عبور کنه کلی خوشحال شدم و حداروشکر کردم که خدا منولایق این ارثیه خانم فاطمه زهرا.س.دونسته ... 

یه مدت خواستم مانتویی بشم نتونستم ..الانم که باردارم حس میکنم تا اخر بارداریم نینیم فقط مال خودمه 

وقتی میرم بیرون کسی نمیتونه ببینتش 😍😍😍

خداجون بابت همه چی ممنون 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

سلام دوستان من من تیانام از ۸ سالگی نماز میخوندم وقتی نماز میخوندم ولی چادر سر نمیکردم حس تکمیل نبودن داشتم انگار ی چیزی کمه انگار کامل نییستم ک تصمیم گرفتم  چادرم سر کنم !رو چادرمم کوله مینداختم چادر معمولی خیلی هم لذت بخش بوده برام تو همون سن هم انتخاب خودم بوده الانم ک ۲۲سالمه چادرمو رو سرم نگه داشتم ب خاطر بچه کوچیک چادر لبنانی عربی خبرنگاری ....سرمیکنم ک جلوشم زیب داره استیناشم تا مچ پوشیدس روسری نخی لبنانی میبندم همه جاهم سرمیکنم راحتم پسرمو بغل میکنم اصلاااا چادر دستو پاگیر نیس فقط باید دوستش داشته باشی اعتقاد داشته باشی اصلیتشو بدونی تا با منطق و احساس بپذیریش !مادرم زهرا حتی پشت در سوخته ی خونش میخ تو پهلوشون فرو رفت بچشون سقط شد ولی چادر از سرش نیفتاد منم با تمام وجود حفظش میکنم و سعی میکنم رفتارم‌لبخندم نگاهم حرفام جوری باشه ک بقیه هم جذب زیبایی چادرم بشن نه از من حجابم دینم اعتقادم دوری کنن.

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

سلام منم همیشه چادر می پوشم حتی سر کار 

بچه دار هم که شدم چادر ملی پوشیدم که اذیت نشم

واقعا از وجود چادر لذت می برم😍

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍

سلام گلم من به لطف خدا چادری هستم... از سن تکلیف چادر زدم... چادرم معمولی کش دار هست... 

یه چادر لبنانی هم دارم واسه پیاده روی اربعین میزنم... ان شاء الله که قسمت بشه سال دیگه بریم واسه اربعین 😍😍😍💐💐💐💐💐

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
سلام  میخوام اول از همه بگم توی خونواده ما کسی چادر نمی پوشه من خودم رفتم دنبالش و تحقیق کردم ...

عزیزم چقد از قلمت خوشم اومد کرمانی هستی 

عشقا میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید
2706