بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسرم رفته مأموریت و من دلم گذفته ولی مانع نمیشه که خواهرم تگ کنم و @بهنیارگل      ...

من فدای شما بشم معصومه جان که انقدر با محبت و  با معرفتی❤❤❤ 

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
من فدای شما بشم معصومه جان که انقدر با محبت و  با معرفتی❤❤❤

خدا نکنه عزیز دلم

شما خیلی خیلی عزیز و بزرگواری

خیلی خیلی خانم و متینی 

و خیلی خیلی معتقد و مومنی 

دعام کن فاطمه

@هیواا     سلام آبجی نازنین من؛ اگه وقت کردی بیا اینجا و از تجربه چادری شدنت برای ...

سلام مجدد معصومه جان 

من مامانم با اینکه چادری هستن کاملااااا مخالف چادری شدن من بودن 

همیشه برام مانتوهای بلند و پوشیده و کلا لباسای باحجاب میخریدن ولی چادر دوست نداشتن بپوشم بخاطر اذیتاش 

ولی من از سال اول دبیرستان به  اصرار زیاد خودم چادری شدم 

اوایل خیلی ذوق داشتم ،تا قبل بچه دارشدنم هم اوکی بودم با چادر 

اما وقتی پسرم دنیا اومد خیلی برام سخت بود ،اگه  صبح جایی میرفتم با پسرم که همسرم با من نبودن ،یا خریدی داشتم و.... کلافه میشدم واقعا ،و یه مدت چادر رو گذاشتم کنار ،اما با حجاب کاااااامل ،یعنی روسریهای بزرگ ،لباسای مناسب ،ساق دست و...

تاوقتی سفر حج رفتم پسرم هشت سالش شده بود و یه دختر 4 ماهه بارداربودم ،از اونجا که برکشتم دیگه چادر گذاشتم دوباره سرم ،چون دیگه شکمم بزرگ شده بود وچادرلازم بود بنظرم ...

الانم که دخترم 4 سالشه چادرسرم میکنم با اینکه عاشق چادر هستم و باهاش حس خیلی خوبی دارم ولی منکر سختیهاش نمیتونم بشم ،تابستون تو.گرما ،زمستون تو برف و بارون و .... برای من حداقل سخته ،ولی بازم قلبا چادری بودن رو دوست دارم و احساس امنیت بهم میده😍

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706