2726

سلام خانوما من سه روز قرصمو نتونستم بخورم که دو روزشو هم رابطه داشتیم امکان بارداری چن درصد وجود داره؟

روزای ۱۳ و ۱۶ که نخوردم رابطه داشتیم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
این قرصا رو نخورین اخرش میشه کنسرسینه

یعنی چی؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این قرصا جلوگیری همش هورمون مدام بخوری سرطان سینه میشه .زیاد دیدم 

اها اخه من کیست داشتم

سلام من ال دی استفاده میکنم اما از روز پنجم پریود شروع نکردم از چندروز قبل پریود شروع کردم تازه هم نزدیکی داشتم امکانش هست حامله بشم؟ خیلی میترسم نمیخوام باردار بشم ب این زودی

سلام من ال دی استفاده میکنم اما از روز پنجم پریود شروع نکردم از چندروز قبل پریود شروع کردم تازه هم ن ...

فک نکنم