2703
2553
عنوان

تعبیر خواب

549 بازدید | 13 پست

خواب دیدم یعنی یه شلوار مردونه دوختم واسه پدر شوهرم . بعد پدر شوهرم رفت تو اتاق پوشیدشو اومد بیرون . تعبیرش چی میتونه باشه ? 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پدرشوهرت شلوارش دوتا میشه و باعث بانیشم تو خواهی بود😁

وایییی یعنی زن میگیرم براش ?? حالا نمیشه تعبیرش بارداریم باشه ? 

2714
@تیادا    

سلام خوبی گلم شلوار دوختن تعبیرش فرزند هست برای بیننده خواب .و شلوار به کسی دادن یعنی تو اوضاع خونه اش یک نوع ارامش رو به وجود میارید و اگر مجرد هست پدرشوهرتون هوای زن گرفتن در سر داره  و احتمالا شمام کمکش میکنید . حالا رنگ شلوار و تنگی و گشادیش هم تخواب تاثیر داره . اگر خواب رو قبل از اذان صبح دیدید تعبیر قوی و اگر در روشنایی دید تعبیری ضعیف خواهد داشت . خیر ان شا الله 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
سلام خوبی گلم شلوار دوختن تعبیرش فرزند هست برای بیننده خواب .و شلوار به کسی دادن یعنی تو اوضاع خونه ...

سلام جانم ممنونم خوبی

واقعا ? پدر شوهرم خیلی بی تابی میکنه چون ما فرزند نداریم و خیلی دعا میکنه برامون و گریه میکنه ... ممکنه تعبیرش این باشه که فرزند دار بشیم وایشون ارامش بگیرن ?? 

شلواره اندازش بود کاملا . تنگ نبود گشادم نبود.  اون همیشه شلوار سورمه ای میپوشه تو خوابم سورمه ای بود .

ممنونم جانم 

سلام جانم ممنونم خوبی واقعا ? پدر شوهرم خیلی بی تابی میکنه چون ما فرزند نداریم و خیلی دعا میکنه برا ...

اگر اینجور هست که میگید بله امکانش هست ان شا الله خدا چراغ خونت رو با فرزند روشن کنه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
اگر اینجور هست که میگید بله امکانش هست ان شا الله خدا چراغ خونت رو با فرزند روشن کنه

ان شاالله عزیز دلم. ممنونم خوابمو خوب تعبیر کردی خدا خیرت بده

ان شاالله عزیز دلم. ممنونم خوابمو خوب تعبیر کردی خدا خیرت بده

خواهش میکنم گلم اختیار داری . التماس دعا