2733
2739

سلام  خواب دیدم در محلی ایستادیم مانند خیابانی پهن و جمعیت حاضر ۱۲۰ نفر بود ک همه ما منتظر ورود امام رضا بودیم در واقع به دیدنش امده بودیم من برای اینکه بهتر بتونم ببینم رفتم بالای یه سکو ک جلوی مغازه بود ایستادم . وقتی امام وارد شد با اسب سفید و یه لباس سفید ولی صورتشون مشخص نبود فقط به هرکسی یه چیزی به نوبت میگفتن و با اسب جلو می آمدن به منم ک رسیدن با شمشیر برام ۲ دور رقص شمشیر انجام دادن و یه چیزی گفتن ک اصلا یادم نمیاد و بعد هم رفتن .

تعبیر خوابم چیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@تیادا    

سلام مرسی گلم . چون در خواب بر بلندی ایستادی کارت رفعت و بلندی میگیره و رقص دوبار شمشیر رو من به فرزند تعبیر میکنم که الطافی از جانب امام رضا هستن. دو فرزند نصیبت میشه که احتمالا احتمالا پسر هستن . جنس شمشیر رو یادت نیست؟

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2738
سلام مرسی گلم . چون در خواب بر بلندی ایستادی کارت رفعت و بلندی میگیره و رقص دوبار شمشیر رو من به فرز ...

اتفاقل عااااشق فرزند پسرم همیشه از خدا میخوام بچه اولم پسر باشه چند وقته میخوام بچه دار بشم کیست دارم درمان میکنم دوباره شروع میشه

سلام مرسی گلم . چون در خواب بر بلندی ایستادی کارت رفعت و بلندی میگیره و رقص دوبار شمشیر رو من به فرز ...

تیادا جان خوبی گلم دوباره میخوام خوابمو تعبیر کنی بی زحمت

دیشب خواب دیدم یه نفر انگار بهم الهام میکرد تا ۲۵ روز یا ۲۵ سال دیگه فرصت داری کاراتو بکن بعد انگار تمام مراحلو گذاشته بود جلک روم ک انجام بدم دقیقا عین بازی بود مراحل ها من تند تند انجام میدادم و توی خواب مدام با خودم حساب میکردم الان چند سالمه مگه ک قراره بمیرم.

تیادا جان خوبی گلم دوباره میخوام خوابمو تعبیر کنی بی زحمت دیشب خواب دیدم یه نفر انگار بهم الهام میک ...

سلام گلم خوبی ؟ عزیزم بیشتر مراقب رفتارات باش انذار هست و هشدار زمان مطرح نیست یجای کارت داره میلنگه به لقمه ات نگاه کن به رفتارت دقت کن ببین عیب کار کجاست و حتما رفعش کن صدقه فراموش نشه . التماس دعا سوالی بود بازم در خدمتم 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
سلام گلم خوبی ؟ عزیزم بیشتر مراقب رفتارات باش انذار هست و هشدار زمان مطرح نیست یجای کارت داره میلنگه ...

اخه من شاغل نیستم گلم شوهرمم خییییلی اهل نماز و روزس ولی خودم حقیقتش نماز نمیخونم