2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم حالا اگه ازدواج کردم شروع میشه خونه بابات نمیام .خونه فامیلت نمیام.اونجا برو اونجا نرو.این کارا ...

ایشالا خوبش میاد.

پن ک شوهرم هیچکدوم اینارو بهم نگفته و نمیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

اینجا بمونی بدترم میشه. اینجا کسی از خوشبختیاش نمیگه اکثرا از بدبختساشون میگن.

بعصی از کاربرا هم اومدن فقط برای قبح شکنی ی سری امور.و فقط از اون دست مشکلاتو اشاعه میدن ب دروغ

پسسسس در قدم اول اینجا نمون☺

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
سلام خوب زمان میبره تا دوباره بتونید اعتماد کنید  حقم دارید و باید به خودتون فرصت بدین&nbs ...

خیلی سخته.اصلا نمیتونم کنار بیام .قبل از ازدواج خیلی دروغ گفت بهم

کاملا درکت میکنم منم جدا شدم واقعا اصلا نمیشه به مردا اعتماد کرد 

خیلی سخته اصلا هی روزا میگذره میگم خوبه شوهر ندارم وگرنه الان نمیذاشت فلان جا با خانواده بریم.هی غر میومد سرم

خیلی سخته اصلا هی روزا میگذره میگم خوبه شوهر ندارم وگرنه الان نمیذاشت فلان جا با خانواده بریم.هی غر ...

دقیقا متوجه هستم چی میگید از یه طرف خوشحالم که جدا شدم و از طلاقم راضی ام از طرف دیگه واقعا ترس از ازدواج دارم نمیشه اعتماد کرد سخته خیلی 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
دقیقا متوجه هستم چی میگید از یه طرف خوشحالم که جدا شدم و از طلاقم راضی ام از طرف دیگه واقعا ترس از ا ...

هی باید التماس میکردم بیا حالا ابرومون میره.یا مثلا قبل عقد گفتم چادر نه گفت باشه فردای عقد هی میگفت چادر

میگم حالا اگه ازدواج کردم شروع میشه خونه بابات نمیام .خونه فامیلت نمیام.اونجا برو اونجا نرو.این کارا ...

باکسی ازدواج کن که عقاید وافکارش بهت نزدیکه که این مشکلات پیش نیاد وتوزندگی گذشت داشته باش

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706