2726
عنوان

بریچ بودن جنین

271 بازدید | 33 پست

بچه ها من ۳۶ هفته رفتم سونو گفت بریچه نوزاد .خیلی خوسشحال شدم چون میخواستم سزارین اختیاری انجام بدم و دکترمم گفت خیلی دنگ و فنگ داره بیمارستان اذیت میکنه و ...بعدگفت باید بازهم سونو بدم به نظرتون احتمال داره توی این هفته بچرخه و سفالیک شه؟به نظرتون ۳۷ هفته سونو میفرسته یا ۳۸ هفته؟زمان زایمانمم ۳۸ هفته و دو روزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر مامای خوب گیر بیاد قشنگ می تونه با یه شال روی شکمت بچه رو سر و ته کنه 😂

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2728

اگر میخای نچرخه و سزارین بشی استراحت مطلق کن فقط بخاب. ولی اگر پیاده روی کنی ممکنه بچرخه

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
ماما چرا؟مگه متخصص زایمان نمیکنه؟

نه. ولی ماماهای حرفه ای بلدن پیرزن های ماهر همین طور.توی خارج خود پزشک ها انجام می دن ولی توی ایران کلاسشون بالاست من تا حالا ندیدم شاید هم انجام بدن. به هر حال نگران نباش حالا که سز اختیاری قراره بشی و دوست داری خب خوشحال باش به دلت هم بد نیار. ولی اگر چرخید و طبیعی گفتن غصه نخور بخدا من سز بودم از صد تا طبیعی حالم بدتر بود 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2706