2733
2734
عنوان

خرید صندلی دانشگاه پردیس .

| مشاهده متن کامل بحث + 14921 بازدید | 48 پست
واقعا ؟

من زنگ زدم با مشاور صحبت کردم ایشون بهم گقتن چون خودم میخاستم بدون کنکور برم برای پزشکی درس بخونم اما متاسفانه چون محدودیت سنی داره نشد مرداد گفت باید ثبت نام کنی 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه روانشناسی و چیز های دیگه هم داره من چون خودم این دوتا رو علاقه داشتم میدونم اما همه رشته هارو دار ...

یعنی اگه رتبه ش هم بد شده باشه می پذیرنش ؟؟؟بعد دفترچه جداگانه داره یا با همون 150 انتخاب رشته ی سراسری هست ؟؟؟؟پولش مهم نیست داداشم میگه نمیخوام یکسال صبر کنم . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
وسط سال هم نمیشه ؟؟؟پس چرا برای بهمن کلی خبر توی سایت و کانال میاد .برای خرید صندلی  

من تاحالا خرید صندلی ندیدم ولی همون تکمیل ظرفیت هست 

و یه نصیحت

من اگه جای شما بودم اینکارو نمیکردم حتی اگه خریدصندلی وجودداشت.

اگه تلاش کرده بود رتبه خوب اورده بود درست انتخاب رشته کرده بود الان حقش بود قبول بشه 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2728
عزیزم برای داداشم میخوام پولش مهم نیست . آخه همه دوستاش دارن میرن دانشگاه اونم میخواد بره ولی نمیخوا ...

واقعا فکر نمیکنید دارید حق بقیه رو ضایع میکنید .این افراد هم لو میرن و اصلا همچین چیزی نیس مگه برای اونایی که توی دولت یک یک پارتی قوی دارن .

برادرتون خونش از بقیه قرمزتر نیس ایشونم باید سختی بکشه تا قبول بشه .متاسفانه کشور ما  همه جا یک استثنا داره .واقعا برای همچین کشوری با سیستم پارتی بازی باید تاسف خورد فقط

سایتی هست که راجب پردیس کرج نوشته باشه؟یا زنگ بزنم دانشگاه راهنماییم میکنن

بنظرم اول با یه مشاور تحصیلی صحبت بکن که برات توضیح بده بعد از اون به دانشگاه زنگ بزن 

پردیس کرج اگه کنکور داده باشی با رتبه نسبتا خوب میتونه قبول کنه بازم یه مشاوره بگیری بد نیست

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
من زنگ زدم با مشاور صحبت کردم ایشون بهم گقتن چون خودم میخاستم بدون کنکور برم برای پزشکی درس بخونم ام ...

یعنی بدون کنکور هم میشه ثبت نام کرد ؟؟ثبت نامش کی هست . ببخشید اینقدر سوال میکنم . آخه داداشم شب و روز داره گریه میکنه 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2738

همینه که الان یعده دکتر بیسواد تو جامعه مطب دارن دیگه 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
میشه شماره مشاورتو به من بدی؟پزشکی شرایطش چیه ؟تاچه سنی قبول میکنه

۲۲ سالگی عزیزم من امسال رفتم تو ۲۳ دیگه نمیتونستم

شماره مشاورمم از توی گوگل برداشتم دوماه پیش صحبت کردم ندارم متاسفانه

یعنی بدون کنکور هم میشه ثبت نام کرد ؟؟ثبت نامش کی هست . ببخشید اینقدر سوال میکنم . آخه داداشم شب و ر ...

مشاور به من گفت توی مرداد ماهه چون رنج سنیش به من نمیخورد دیگه نپرسیدم با مشاور تماس بگیر عزیزم

بارتبه خوب یعنی چند؟اگه رتبت خوب نشد چی؟بدون ازمون ورودی ک گفتی یعنی چی؟

مثلا با ۱۰ هزار پردیس پزشکی قبول میکنه

همینه که الان یعده دکتر بیسواد تو جامعه مطب دارن دیگه 

😂😂😂😂 به نکته ظریفی اشاره کرده

یعنی بدون کنکور هم میشه ثبت نام کرد ؟؟ثبت نامش کی هست . ببخشید اینقدر سوال میکنم . آخه داداشم شب و ر ...

درمان ناراحتی داداشت که تقلب و به زور وارد دانشگاه کردن نیس دختر خوب ببرینش پیش مشاور تا هم روحیه ش خوب بشه هم قشنگ استعدادیابی کنن استعدادش شاید تو‌پزشکی نیس باید ببینه جایگاه واقعیش کجاست و با برنامه ریزی درست به همونجا برسه. عجیباا غریبااا برا متاهلا چاره همه مشکلاتو میگن بچه دار شو حالا برا مجردام پزشکی شده حل المسائل!!! بیچاره مملکتی که پزشکاش حتی کنکورم نتونستن رد کنن. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706