2733
2739
عنوان

من با این مرد چیکار کنم که درست بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 51 پست
ب نظرت لجبازی نمیکنه باهات؟؟؟ نیافتاده رو اون دنده اش

بابا این ۸ ساله همینطوره از اول سر لج بوده اخه؟

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

دقیقا شوهر من رو توصیف کردی بدون کم و کاست فقط اون مشکل حموم رو ندارم چون خودش روزی ۳بار میره 

ولی اینو بهت بگم اصلن از کمبود محبت وبخاطر جلب توجه نیست چون بعد تموم این حرفها که همه چی رو به غر زدن میبینه جدیدا گفته تو زیادی بهم محبت کردی خفه شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دقیقا شوهر من رو توصیف کردی بدون کم و کاست فقط اون مشکل حموم رو ندارم چون خودش روزی ۳بار میره  ...

اوهوم منم همه جورشو امتحان کردم کلا کلا نمیخواد انگار مشکلی حل بشه لذت میبره خون به جیگر باشم

این روش بهتریه سعی کن تو سرد باشی تا اون دورت جلز ولز کنه

منه احمق عاشق روابطم یعنی دوست دارم حرف بزنم بگم بخندم کلا ۲ روز بیشتر دووم نمیارم ولی اینبار دیگه سعیمو میکنم

2738

بامشاورصحبت کن 

صبورباش وبهش محبت کن وانتظاروتوقع محبت نداشته باش انشالله که تاثیرداشته باشه 

هرچند من خودم بی خیال شدم البته مشکل همسرم من فرای این هاست

برای سلامتی دخترم دعاکنید

به خوبی هم چیزی بگم ناراحت میشه به تیکه بگم ناراحت میشه.کاری بخوام ازش اینقدر انجام نمیده که از رو میرم.خلاصه پیر شدم ولی درست نشد که نشد.مدام پیچوندم ودوروغ تحویلم داد.اگر خونه بودم دیر اومد یا نیومد اگر بیرون بودم زودتر از موقع هم برگشته مونده خونه.اگر باشم مدامم خستس ماساژ میخواد بی حوصله اس حرفم که پول باید بدی تا بزنه ولی اگر نباشم سرگرم شاد یا با فیقاش وفامیلاش تا صبح در حال هرهر کرکر

نمیدونم عزیزم اونی ک من میشناختم به خاطر جلب توجه خانومش لجبازیرمیکرد الهی دوباره زندگیتون شاد شاد ...

د اخه بعضی وقتا اینقدر خوب میشه دلم میخواد تا تو اوجم بمیرم😑ادمو خر میکنه وگرنه اگه بخاطر اون روزای خوبمون نبود ۱۰۰ در۱۰۰جدا شده بودم تا حالا

اوهوم منم همه جورشو امتحان کردم کلا کلا نمیخواد انگار مشکلی حل بشه لذت میبره خون به جیگر باشم

حرف دل من زدی منم بهش میگم کل زندگی رو انداختی رو دوش من مشکلی هست من باید بدون کمک تو رابطه رو درست کردم همیشه یک طرفه اس

اخه با دروغو دیر اومدن خونه و اخم تخم کسی ناز میکنه؟

سرچی دروغ میگه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ولی اینکه تونباشی نمیخوابه که خوبه شوهرمنم بدون من خوابش نمیبره☺

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
بامشاورصحبت کن  صبورباش وبهش محبت کن وانتظاروتوقع محبت نداشته باش انشالله که تاثیرداشته باشه&n ...

مشاور که میریم تا یماه خوبیم بهش میگم ماه دیگه حتما بیایم میگه باشه ولی نمیاد تا باز یه دعوامون بشه

2706