1147
1341
عنوان

خیلی از زندگیم دلسرد شدم

178 بازدید | 21 پست

شوهرم تو خونی حالم بدتره چه جوری انگیزه داشته باشم به بچه هام برسم

به خاطر داشته باشیم همراهی خداوند مثل نفس کشیدن است..... آرام  بی صدا همیشگی

پاشو مشغول شو‌کم کم حوصله ت میاد سر جاش 

اگه با همسرت مشکلی دارین سعی کن امروز دهن به دهن نشید 

یا اینکه اگر فک میکنی دوتاتونم جنبه شو دارید بشینید حرف بزنید 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

آره همش متلک میگه سر خانواده ام بهم

حق داری پس زبون تلخه فقط نقطه ضعف نشون نده اون میخواد عذابت بده جوری وانمود کند که داره واسه دیوار میگه بعد یه مدت تکرار نمیکنه دیگه 

در سوگ پدر نشسته ام😔😔😔😔😔😔
1350
آره همش متلک میگه سر خانواده ام بهم

الان ازت ناراحته یا کلا به خانوادت گیر میده?

لبت نه گوید و پیداست می گوید دلت آری که اینسان دشمنی یعنی که خیلی دوستم داری        دلت می آید آیا از زبانی اینهمه شیرین            تو تنها حرف تلخی را همیشه بر زبان آری
چرا عزیزم

نمیدونم من حساس شدم یا ک چی 

دیروز ب شوهرم گفتم پول بده بهم گفت میخام پولارو خرج کنم برا زایمانت میخام و دیشب رفت برای خودش قلیون و تنباکو گرفت و فهمیدم ک چن روز پیش ب باباش ۲۰۰ تومن پول داده منم نمیدونستم دیشب فهمیدم  

جونم دخترک نازم خوش اومدی😍😍😍
1348

منم همیشه حالم بده همیشه ی خدا خستم ازخودم چه مشکل داشته باشم چه نداشته باشم..مشکلم نداشته باشم خودخوری میکنم ی چیزی پیدا میکنم میشینم غصه میخورم چمه من

دیگه نسبت من و تو فقط اینه ک اسمت تو شناسنامم هست همین😔
کلا خانواده ام و دوست نداره

اگه خودتو دوست داره ولی با خانوادت مششکل داره پس اصلا به حرفاش گوش نده اصلا سعی کن حرفاشو نشنوی ولی یجور رفتار کن انگار داری گوش میدی بعد هر وقت میخواد درباره خانوادت حرف بزنه  حواسشو پرت کن ولی جوریکه نفهمه داری هواسشو پرت میکنی مثلا  چیز جدیدی که خریدی رو نشونش بده یا بخند برو قلقلکش بده تا یادش بره سعی کن همه چیو جدی نگیری اینو روانشناسم بهم یاد دا که سعی کنید هواس مردارو پرت کنیدخودشون میفهمن و دوس دارن

لبت نه گوید و پیداست می گوید دلت آری که اینسان دشمنی یعنی که خیلی دوستم داری        دلت می آید آیا از زبانی اینهمه شیرین            تو تنها حرف تلخی را همیشه بر زبان آری
اگه خودتو دوست داره ولی با خانوادت مششکل داره پس اصلا به حرفاش گوش نده اصلا سعی کن حرفاشو نشنوی ولی ...

نمیزاره برم دیدنشون ازش کینه دارم

بنظرت مشکل از خانوادته یا شوهرت؟ 

اگر از خانوادته که سعی کن کمتر بری و به حرفش گوش کنی اگر مشکل از شوهرته عزیزم من جای شما باشم بدون اجازه میرم زیاد بها دادن به مرد اشتباهه. 

1308
بنظرت مشکل از خانوادته یا شوهرت؟  اگر از خانوادته که سعی کن کمتر بری و به حرفش گوش کنی اگر مشک ...

هر دو طرف مقصران 

با انصاف فکر کن و خودتو جای همسرت بزار شاید بهش بی احترامی شده اونترو در نظر بگیر و تصمیم بگیر ولی اگر مشکل از شوهرته اصلا به حرفش گوش نده و تنها برو خونه خانوادت

هر دو طرف مقصران 

اگر خانوادتم مقصرن پس به حرف شوهرت گوش بده و نرو بزار اروم بشه ولی نزار فکر کنه از ترس اون نمیری سعی کن جوری وانمود کنی انگار یکم طرفدارشی  بعد خودت میگی خانوادتم یکم مقصرن نترس درست میشه خیلیا همسراشون به بهانه های واهی رابطشونو قطع میکنن

اگر خانوادتم مقصرن پس به حرف شوهرت گوش بده و نرو بزار اروم بشه ولی نزار فکر کنه از ترس اون نمیری سعی ...

یه سال ونیمه

یه سال ونیمه

خیلی طول کشیده دیگه یه ریش سفید پیدا کن آشتیشون بده اگه فامیلید اگه غریبه اید یکی که قبول دارره ارو واسطه کن اگرم کلا هنوز اروم نشده بزار ارامش پیدا کنه بعد خودت خانوادتو دعوت کن یا از خانواواه دعوتش کنن

1346