2737
2734
عنوان

حق با منه یا با خواهرم

208 بازدید | 13 پست

بچه ها چن روز پیش با شوهرم رفتیم خونه مادرم داداشم گفت منم میام باهات من گفتم ن تو بیای قاسمم میاد اونجا پسرخالمه کوچیکه ۸نه سالشه صاحب خونمونم گیر داده ک زیاد رفت وامد دارید ب اینک زیاد اهمیت نمیدم من بعضی وختا حوصله غذا درست کردن ندارم اینا باشن باید درست کنم داداشمم شب ادراری داره منم اصلا این روزا عصاب بچه ندارم خواهرم قهر کرد بهش بر خورد ب داداشم گفت نمیخواد بری من از ترس اینک مامانمم ناراحت نشه اوردمش بعد بابام زنگ زد باداداشم حرف زد گوشیو داد ب ابجیم با داداشم حرف زده این میگ کی میای میگ من نمیام مامانی هم نمیاد ب نظرتون من رفتارم بد بوده ب داداشم جلو بقیه گفته تو نیا وگرنه اونم میاد 😓

واسه سلامتی تودلیم  صلوات میفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به بچه اون حرفو زدی حرف بدی نزدی به هرحال اختیار خونتو داری و اونم غریبه نبوده ولی خب خیلیم جالب ...

منم واسه این گفتم ک غریبه نیستن ولی خیلی بده  ی جوری شدم 😓

منم واسه این گفتم ک غریبه نیستن ولی خیلی بده  ی جوری شدم 😓

اره اتفاقا گاهی اونی که غریبه نیست توقع خیلی چیزا رو نداره

با این حال کار بدی نکردی

خودتو اذیت نکن

ازشون معذرت بخواه تموم میشه میره

زنگ بزن بعدا که شرایطشو داشتی دعوتشون کن

اره اتفاقا گاهی اونی که غریبه نیست توقع خیلی چیزا رو نداره با این حال کار بدی نکردی خودتو اذیت نکن ...

فردا میاد دمبالش