2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این پماد عالیه😁😁😁 از شرشون راحت میشی از کوچیکاش تا بزرگ من زدم .. دیگه یدونه م نیس.. اگرم باشن مرده ن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2728

خمیر امحا بزن عالیهههه ما هرچی امتحان کردیم بیشورا مقاومت کردن😂اینو زدیم‌دیگه نابود شدن😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
چی هس؟

همین اسمش امحا دیگه کرم رنگه باید مواد توشو باهم مخلوط کنی اندازه نخود گرد میکنی میذاری جاهای مختلف خونه تو چاه اشپزخونه میندازی همه جا بذار بعد اصن نیستو نابود میشن حتی جنازه هم نمیبینی کلا میرن

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

کامن هم اسپری هس ولی خیلی بو سم میده ... برا همین این پماد گرفتم . اصلا بوش رو ما نمیفهمیم ... فقط سوسکا و مورچه ها و حشرات میفهمن ... .. باید حواست باشه دستت نخوره بهش .. چون خاصیتش از بین میره

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
از کجا گرفتیش عزیرم

از عطاری

یه دونه تو توالت دیدم یکی تو اتاق دارم از ترس سکته میکنم

ببخشید عزیزم

برای توالت یه آفتابه بذارین و همیشه بعد از دستشویی آفتابه رو پر کنین و کامل آبش رو توی توالت بریزین تا لوله از زیر شسته بشه. فکر کنم از همونجا میان تو.

برای پنجره ها توری بزنین و راه آب و سینک رو درپوش بذارید

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706