2737
2734
عنوان

چرا بعضیا انقد بی ملاحظه و کثیفن

396 بازدید | 18 پست

از دوشنبه برا عمل مادرم به عنوان همراه تو بیمارستانم اتاقش دوتخته است بیمار تخت بغل هی عوض میشه دیروز یه خانوم جوون برای عمل بین اومد به خدا از دستش بیچاره شدم هم شوهرش خیلی بی ملاحظه است و صد بار اومده  چون سفارشیه

بعد انقد اینا کثیفن که نگو . لگن میده به مریض میذاره رو سطل  تمیز تو اتاق . ظرف استفراغ رو گذاشته رو کمد تو اتاق . شب هم همراهش کف اتاق  پارچه انداخته خوابیده. دسشویی میره درست سیفون نمیزنه. بعد مامان من یه دسشویی میره قبلش سر توالت فرنگی رو الکل اسپری میکنه که عفونت نگیره خودم از روزی که اومدم سه بار دوش گرفتم هر روز لباسام رو عوض کردم اصلا تو عذابم شوهرم  و داییم اومدن ملاقات کلش رو بیرون اتاق وایسادن که مریضای دیگه چون بخش زنانه و لباس درست ندارن  اذیت نشن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بنظرم شما فقط اونا رو زیر ذره بین گرفتی و این کار درستی نیست

دوست داره رو زمین بخوابه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ظرف استفراغ رو با استفراغش گذاشته رو کمد یا خالی بوده؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731

با بقیه ش کاری ندارم ولی یعنی چی سفارشیه ؟ خیلی بیخود میکنن 

اعتراض کنید بگید راحت نیستیم خیلی دلشون میخواد اتاق خصوصی بگیرن یا دم و دستگاه بیمارستانو ببرن خونه شون 🙄

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2738
با بقیه ش کاری ندارم ولی یعنی چی سفارشیه ؟ خیلی بیخود میکنن  اعتراض کنید بگید راحت نیستیم خیلی ...

منم زایمان کرده بودم یه خانومی سفارشی بود دمه دقیقه بهش میرسیدن شوهرشم هروقت میخاست بالا سرش ظاهر میشد بوسش میکرد حالا من میخاستم به بچم شیر بدم زیر ملافه حالم بهم میخوره از اینجور ادما😐😐😐حق الناسه به گردنشون

منم زایمان کرده بودم یه خانومی سفارشی بود دمه دقیقه بهش میرسیدن شوهرشم هروقت میخاست بالا سرش ظاهر می ...

میگفتی این یه روزو تحمل کنین نمیمیرین که صبر کنین رفتین خونه اونقد همو ببوسین که خودتون خسته شین😅😅😅عجب آدمای بی ملاحظه ای نمیگن یه نفر دیگم اینجا بستریه😑

منم زایمان کرده بودم یه خانومی سفارشی بود دمه دقیقه بهش میرسیدن شوهرشم هروقت میخاست بالا سرش ظاهر می ...

حق گرفتنیه نه دادنی 

هر جا مطمئنید حق باشماست اعتراض کنید 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
میگفتی این یه روزو تحمل کنین نمیمیرین که صبر کنین رفتین خونه اونقد همو ببوسین که خودتون خسته شین😅😅 ...

والاه کم مونده بود اونجاشم نگاه کنه جلو ما ببینه خوب بخیه زدن یا نه 🙈حالا شوهر من روش نمیشد چیزی از زایمانم اونجا بپرسه فقط میگف درد زیاد داری 🤪🤪🤪

2706