2733
2734

توی گوگل سرچ کن

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اب بیشتر بنوش، ماسک گیاهی بذار، ماسک سفیده تخم مرغ و الوورا، کرم ابرسان هم خوبه، تو گوگل سرچ کن ورزش ...

ماسک سفیده تخم مرغو ی وقتایی استفاده میکنم

بنظرت کرم ابرسان ۹۸درصد الوئه ورا خوبا

سرچ کردم چنتا ماسک گفته خیلیارم امتحان کردن ولی نتیجه ای ندیدم

آب و اینا زیاد باید خورد

تو میوه ها شنیدم انبه موثره خیلی

سیب زمینی آبپز 

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ماسک سفیده تخم مرغو ی وقتایی استفاده میکنم بنظرت کرم ابرسان ۹۸درصد الوئه ورا خوبا

نمیدونم عزیزم من خودم یمدت بعد اینکه صورتم میشستم شبا میزدم هیدرودرم بد نبود، حالا اگر عصاره الوورا داشته باشه که چه بهتر 

تاپیک های مفید منو تگ کنید