2733
2739
عنوان

انتقاد از فیلم شبی که ماه کامل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 12094 بازدید | 44 پست
منطقی تر این است که ازدواج اجباری بوده باشه

عزیزم ماجرا در مورد دونفر آدم از دوتا خانواده درب و داغونه

با دوتا روشنفکر طرف نیستیم

با یه دختر بچه ساده از یه خانواده بی شیرازه و یه تروریست طرفیم اونم توی چند سال پیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی جامعه زیاده. توی همین نی نی سایت هم خیلیا اومدن اعتراف کردن که دخترای کم سنی بودن ازدواج کردن و با دو تا برخورد بله رو گفتن. 

بعضیاشون زندگیشون خوبه بعضیاشون هم نه 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2731
عزیزم ماجرا در مورد دونفر آدم از دوتا خانواده درب و داغونه با دوتا روشنفکر طرف نیستیم با یه دختر ب ...

لایک. و البته از این جور آدمها و خانواده ها توی جامعه کم نیست

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
عزیزم من کاملا داستان واقعیشو از زبون مادر فائزه شنیدم و حتی مادر فائزه از کارگردان فیلم شکایت کرده ...

کاملا درسته دوست عزیز

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
2738
لایک. و البته از این جور آدمها و خانواده ها توی جامعه کم نیست

دقیقا به نظرم هوش آبیار تو انتخاب قصه همینجا مشخص میشه

داستان جنجالی ، ملموس و حساسی رو انتخاب کرده که اتفاقا چاشنی عشق و عاشقی هم داره و اسم ریگی خودش کلییییی سروصدا داره برای این فیلم

دقیقا تو دوره زمونه ای که ازدواج های زیر ۱۸ سال داره باب میشه میره سراغ این قصه

انتخاب بازیگراش به نظرم خیلی خوبه و بار تراژیک داستانو خیییلی بالاتر میبره

به نظرم فیلم خوبی بود و هوشمندانه

نرگس آبیار چند سال دیگه یکی از موفق ترین کارگردانای ایرانی میشه

اگه مصاحبه مادرفائزه رو گوش بدید متوجه میشید که میگه:

ریگی توی بازار فائزه رومیبینه وعاشقش میشه

بعدها ناپدری فایزه رومیبینه وحرف میزنن ومیگه دخترشو میخواد ناپدری موافق بوده ولی مادرش نه

بعدازازدواج هم برادرریگی اذیتشون میکنه وباعث اتفاقات میشه ربطی به ازدواج کم سن وسن بالانداره خانواده ریگی وحشی بودن که شکرخدا سرنگون شدن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
در کل عادت دارییم مظلوم رو قهرمان بدونیم ولی اینطور نیست مظلوم هم به اندازه ظالم مقصره

خانم ها باید یاد بگیرند هم منطقی باشند, هم زیر بار ظلم نروند

توی جامعه انواع خطرها هست , واقعا باید هشیار باشیم

حداقل اگر ظلمی هم اتفاق می افتد به خاطر سهل انگاری ما نباشه

اسی جون تو از کجا میدونی که با یکی دو برخورد ازدواج کرده با طرف من شنیدم پسره خیلی خواستگاری رفته 

اصلا شاید تو هم جای اون فائزه بودی همین کارو میکردی 

هیچوقت زود قضاوت نکنین شاید چیز هایی بوده که شما نمیدونین

2706