2726
پارسال اين موقع درگير عروسي خواهرم بوديم  پارسال اين موقع بود و كلي جشن داشتيم ديروزش تولد ...

خوب میشی عزیزم

خوب میشی

دقیقا ما هم قبل فوت عزیزم، چند تا عروسی و شادی داشتیم

ای خدا

ولی الان دیگه مثل یک سال اول داغون نیستم

زمان حلال مشکلاته

...

من ديگران رو كار ندارم ديروز تولد داداشم بود خودمگفتم كيك بگيرن برن پيش مامان حال و هواشون عوض بشه

نزديك بود مامان رو هم از دست بديم هنوز خطر بيخ گوششه بخاطر روحيه دادن بهش مجبوريم برگرديم به حالت قبل 

عكساي تولد رو ميديدم و زار ميزدم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شوهر و خواهر شوهرم رفتم مراسم مانان بزرگه تو مسیر آهنگ گذاشتن، جوک تعریف می کردن، تو مجلسم انگار رفته بودم عروسی

انگار نه انگار

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
2728
عزیزم بخاطر مسائل گذشته غصه نخور و از زندگیت دلسرد نشو،خب تو شرایط عروسی قرار گرفته حتما بهشم تعارف ...

میگفت خیلی اصرار میکردن و فلان و بهمان ولی اصلا قانع کننده نیست برا من باید ب من احترام میذاشت بیشعور.یک رقاصیه که نگو

بدیاخوب گذشت من کم سن وسال بودم بزرگترهابایدعاقل میبودن که نبودن

اره همینطوره ربطی به شمانداشته 

ولی حرمت عزیزانمون روباید نگه داریم  

عزیزانی که یه روزی کنارشون بچگی هامون روگذروندیم وخودمون انشالله این روزهاروتجربه میکنیم مادربزرگ میشیم وانتظاراحترام ومحبت داریم 

خدارحمت کنه پدربزرگتون رو

برای سلامتی دخترم دعاکنید

بعضی از مردها پدر زن رو دشمن خودشون میدونن و به شدت بهش حسادت میکنن.

مخصوصا اگه دختر با پدرش صمیمی هم باشه.

غصه نخور خدا پدرتو رحمت کنه.

انتقام هم به فکرش نباش بیشتر خودت و روحت اذیت میشه.

سعی کن از این به بعد وقت و وجودتو صرف یه کارا و ادمایی که لیاقت دارن بکنی.

خیلی خودتو درگیر شوهرداری نکن.چون اونم خودشو درگیر تو نمیکنه انگار

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
من بابام كمتر از دو ماهه فوت كرده هفته پيش چهلمش بود سومش  كلي غرغر كرد كه تو ديگه شورش رو در ...

عزیزم خدا رحمت کنه پدرتونو 

بالاخره مردن برای همه هست .واقعا خودش هم فوت کنه دوست داره سریع فراموش بشه !؟

شما هم به هر قیمتی اشتباه کردی و رفتی مراسما 

حالا اون داماد هست اما شما که دخترشون بودی .مثلا نمیرفتی میخواست چکارت کنه

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
اره همینطوره ربطی به شمانداشته  ولی حرمت عزیزانمون روباید نگه داریم   عزیزانی که یه روزی ...

ممنون عزیزم.خدارفتگان شماروهم بیامرزه.

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706