2737
2734
خدارحمتشون کنه بخدا جیگرم اتیش گرفت وقتی شوهرم اینکارو کرد تازه من بعد دوسه ماه که یکی از فامیلا بهم ...

ميفهمم

خدا پدرت رو بيامرزه

من هنوز باورم نميشه دارم ديوونه ميشم عكسا رو نگاه ميكنم از  خاطره  اون عكس ميخندم و يهو ميزنم زير گريه

جگرم اتيشه و گلوم پر بغض

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته اما بابای این بمیره من اصلا روم نمیشه همچین کاری کنم اونم تو جمع

همیشه به این فکر کن که اون یه غریبه هست .به یه امضا بنده .هیچوقت نه زیاد از خود کذشتگی کن ونه توقع داشته باش‌.خودت بیشتر آرامش داری اونوقت

2728

اهنگ هم ميزاره اول اهنگاي معمولي الان ديگه شاد ميزاره و من با اون اهنگ شاد رقصي اشك ميريزم اونم بيصدا

ميدونم منتظره اتو بگيره و شروع كنه به نق زدن

دنيا برام سياه شده منتظرم همه چي تموم بشه  اميدي ندارم به هيچي  دلم پر از غصه است

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
اهنگ هم ميزاره اول اهنگاي معمولي الان ديگه شاد ميزاره و من با اون اهنگ شاد رقصي اشك ميريزم اونم بيصد ...

منم مثل شمام بعضی وقتا فک میکنم زیادی بددهن شدم اما میگم حقشه هر چیم بهش بگم از دردم کم نمیکنه

2738
كاري به كارش نداشته باش تو كار خودت رو بكن اون چيزي كه بهت ارامش ميده انجام بده باباي تو بوده باباي ...

شمام پدروتون چهلمش نیومده بود که شوهرتون تولد رقصید

نبایدمیرفتی عروسی میگفتی عزاداریم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
من بابام كمتر از دو ماهه فوت كرده هفته پيش چهلمش بود سومش  كلي غرغر كرد كه تو ديگه شورش رو در ...

مردا خیلی نفهمن شوهر منم همین بود

میگفت بعد از یکی دو هفته دیگه باید فراموش کنی

...

عزیزم این حرفا چیه از احترام اون خدا بیامرز چیزی پیش تو و خدا و بقیه کم نشده ؛ ما اصلا تو فامیل اینطور نیسیم ؛ اینجور مسائل جا نیفتاده ؛ شوهرت از رو بیشعوری اینکارو کرده قصدی در کار نبوده

ت

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706