2703
2553
خدا رحمت کنه پدرتون انشالله همنشین حضرت علی باشن شوهرتم شعورشو نشون همه داده تو غصه نخور ازتو چیزی ک ...

ممنونم خیلی سرد شدم نسبت بهش.روستای ما کوچیکه همه همدیگرو میشناسن  ابروم پیش همه رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحتم خیلی حتی اون موقع ها که میمود خونمون بهش کم محلی میکرد اما بابام اونو مثل پسرش دوست داش ...

هیچی بهش نگو وقتی اینقد نفهم تشریف داره حتی یه بار هم گله نکن ولی نزدیکاش فوت شدن تو هم جشن یا مراسمی داشتی بدون بحث بشین شیک و پیک کن برو گله هم کرد اون موقع بگو شما که رسم احترام به کسی که فوت شده رو ندارین

مراسم هم نداشتی الکی بگو تولد دوستمه برو بیرون بزار بسوزه

2456
فقط منتظرم واسش جبران کنم تادلم خنک شه وگرنه دق میکنم

عزیزم هیچوقت اینجوری نگو!!من از این طرز فکر و رفتر بچگانه خیلی بدم میاد...اتفاقا برای جبرانش برو عرض تسلیت  و بگو من عروسی فلان دوستم دعوت شدم منتهی بی درک و بیشعور نیستم که پاشم برم عروسی آدمم حیوون که نیستم اینجوری بیشتر میسوزه😄

اً
2714
خیلی ناراحتم خیلی حتی اون موقع ها که میمود خونمون بهش کم محلی میکرد اما بابام اونو مثل پسرش دوست داش ...

عزیزم ببین اشکال ما ایرانیا اینه که بیش از حد احساساتی هستیم وهمیشه یه موضوعی پیدا میکنیم که باهاش خودمونو عذاب بدیم وفکرمونو درگیر کنیم.

خدا بیامرزه پدرتو.ولی چه قبول کنی چه نکنی همسر فرقی نداره کدومش باشه غریبه هست.نباید توقع زیادی داشته باشیم.

اونوقت خودتم میبینی که آرامش داری.اصلا به بی احترامی اینا فکر نکن رفته عروسی دوستش و رقصیده.خیلی ساده نه منظوری داشته ونه حمل بر بی احترامی بزار.

2706