2733
2734
عنوان

کتابهای مزخرف شیلا خداداد

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه همینجا هم اسم انگلیسی رو اشتباه نوشته

اسمه نویسنده که اصلا هندیه. بعدشم متنش اصلا شبیه یه فرهنگ دیگه نیست شبیه نوشته یه نویسنده ایرانیه. نمی دونم این کتابا توی هند یا کشور دیگه ای وجود داره یا نه. ولی کتابی که اینقدر بار محتوایی اش کم هست نیازی به ترجمه دیگه نداره. معمولا کتابی که شهرت کسب کرده ترجمه میشه. بازیگرا همه جای دنیا فقط کار خودشون رو می کنن ولی اینجا همه فن حریفن.

2728
دیگه پشت دستمو داغ کردم...من خیلی حواسم ب کتابی ک برای بچه میخرم هست متاسفانه اینو اینترنتی خریدم

اره بابا هرچیزی نمیشه داد بچه خوند

بیشثر چقدم هی تعریف میکرد از کتاباش😐😐😐کلا خندوانه مضخرف بود 😂😂😂اون از اون این از این😂😂😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
دیگه پشت دستمو داغ کردم...من خیلی حواسم ب کتابی ک برای بچه میخرم هست متاسفانه اینو اینترنتی خریدم

متاسفانه تعداد کتاب های کودک خوب که توسط نویسنده های ایرانی باشه خیلی انگشت شماره و ترجمه ها هم چندان رضایت بخش نیستن

ولی انتشارات پرتقال و افق رو از نظر انتخاب محتوا و زبان ترجمه من تایید میکنم

چشم من همه تلاشم رو میکنم پیگیری کنم

خبرشو بهتون میدم

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
2738
اسمه نویسنده که اصلا هندیه. بعدشم متنش اصلا شبیه یه فرهنگ دیگه نیست شبیه نوشته یه نویسنده ایرانیه. ن ...

اره اسم هندیه ولی من لسم کتابها رو ب انگلیسی و هندی هن سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم

اصلا نوینده ای ب این اسم پیدا نکردم

یعنی میشه که بشه...
حرفتون درسته ولی اون ها در مقابل چیزی که چاپ میکنن مسئول هستن و باید جواب پس بدن

ببين من خودم انتشاراتي رو ديدم كه مردم زنگ مي زدن فحش مي دادن به خاطر محتواي كتاب ها اينا بعدش به ريش مردم مي خنديدن. دقيقا سال ٩٥ از هر كسي نفري ٢/٥ ميليون مي گرفتن (حداقل) كه كتاباشون و چاپ كنن، نويسنده هاي ناشي و ناشرين بي مسئوليت

اره اسم هندیه ولی من لسم کتابها رو ب انگلیسی و هندی هن سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم اصلا نوینده ای ...

میدونی چون باید ازاون نویسنده خریداری بشه .یک اسم فیک میدن میدونن کسی متوجه نمیشه. 

منم همکار قبلی ام ارشاد کارمیکنه فردا زنگ میزنم میپرسم حتما میگم به شما. 

ممنونم

باید کاری کنیم این شیادها حداقل سرشونو از زندگی بچه ها بیارن بیرون

آسیب ب سلامت روحی و روانی بچه ها ب چ قیمتی؟!؟!!

یعنی میشه که بشه...
2706