2737
2734
عنوان

کتابهای مزخرف شیلا خداداد

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 101 پست
کتاب تو حوزه کودک بوده گفتن

آخه من فکر کردم کتابش روانشناسی بوده عزیزم🤗

دیدی بعضیا آموزش میدن موقع لجبازی و دروغگویی بچه چیکار کنیم؟فک کردم از اوناس😊

khabalo هستم .. اینم کاربری دوممه..
عزیز دلم بچه هر چیز جدیدی یاد بگیره دوس داره ازش استفاده کنه! شاید هنوزم معنی حسادت و دروغ و نمیفهمه ...

نه میفهمه کامل

میره مثل اون پرنده میشینیه میگه حوصله ام سر رفته ...یا یک کتابش در مورد ترسه بعد از خوندن اون کتابه شبهد نمیخابه نمیخابه میگه من از تاریکی میترسم میگم تو ک نمیترسیدی میگه پس چرا جیکی میترسه

یعنی میشه که بشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین فکر خوبیه.... بچه های کشورمون لیاقتشون بیشتر از اینهاس

واي عزيزم تو فكر كردي انتشاراتي ها كيا هستن؟ خودم با چشم هاي خودم ديدم چند تا انتشاراتي پول مي گيرن كه كاراي در پيت و چاپ كنن بهيچ وجه هم به محتوا توجه نمي كنن

2731

به انتشارات کتاب هم ای میل بزنی ممکنه الکی یک چیزی بگن بنظرم بهتره به ارشاد بگی جایی که مجوز چاپ کتاب را میدن.

2738

کدوم انتشاراته؟

اگر میخواین من پیگیری کنم

چون خودمم مترجمم

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
از این جماعت نادون بهتر از این در نمیاد 🙄واقعا چرا پول‌ خرج اینا کردین😁معلومه وقتی خودشون شروور می ...

دیگه پشت دستمو داغ کردم...من خیلی حواسم ب کتابی ک برای بچه میخرم هست متاسفانه اینو اینترنتی خریدم

یعنی میشه که بشه...
واي عزيزم تو فكر كردي انتشاراتي ها كيا هستن؟ خودم با چشم هاي خودم ديدم چند تا انتشاراتي پول مي گيرن ...

حرفتون درسته ولی اون ها در مقابل چیزی که چاپ میکنن مسئول هستن و باید جواب پس بدن

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
2706