2737
2734
عنوان

خونریزی کم درقاعدگی واحتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 48 پست
عقب چیه عزیزم میگم دوازده روزه ک پاک شدم..بگی نگی ی اقدامایی داشتم برا بعضیا نمیسازه لک میاره فیفول

من فک کردم میگی عقب انداختم😅این ماه فیفول نخوردم ولی برا من مشکلی پیش نمیورد

عقب چیه عزیزم میگم دوازده روزه ک پاک شدم..بگی نگی ی اقدامایی داشتم برا بعضیا نمیسازه لک میاره فیفول

از استرسم میتونه باشه منم ماهی که قراربود برم عکس رنگی اونقد استرس داشتم که پاک نمیشدم تقریبا ده روز طول کشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فک کردم میگی عقب انداختم😅این ماه فیفول نخوردم ولی برا من مشکلی پیش نمیورد

ن گلم،،،دهنمو سرویس کرده،،خدا الهی این پریودو مرگ بده از دستش خلاص شم😩😩

هر بار این درو محکم ببند برو
2728
شمام با قرص باردارشدین؟؟؟من فقط نگرانم که نکنه این قرص وآمپولا جواب نده...اونوقت باید برم آی وی اف ا ...

منم تا حدودی اره متفورمین و لتروزول میخوردم 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
احتمال باردار شدنبا اقدام  تو روز ۱۵ دوره هست؟؟؟یعنی یروز بعده تخمک گذاری

میگن تقریبا وسط دوره روز تخمک گذاریه اگه طبیعی اقدام میکنین دو سه روز قبل تخمک گذاری تا سه روز بعد تخمک گذاری فک کنم شانس بیشتره

2738
احتمال باردار شدنبا اقدام  تو روز ۱۵ دوره هست؟؟؟یعنی یروز بعده تخمک گذاری

مطمئنی ک روز ۱۵ تخمک آزاد شده اخه همه پزشکا  از روزه ۱۲ تا۱۸میگن رابطه داشته باشین چون واسه هرکسی زمان خاصی آزاد میشه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
خدارو شکر که نتیجه گرفتین ...منم مصرف کردم اینا رو قبلا ...این ماه کلومفین ودوفاستون نوشت برام

شمام بزودی باردار میشی شک نکن فقط استرس نداشته باش 

پلی کیستیکم البته ماه پیش دکتر گفت احتمالا آندومتریوزم داشته باشی ولی فعلا برای تشخیص دقیق آزمایش ای ...

عزیزم ورزش کن.مطمئن باش خوبه.چن وقته منتظری؟؟منم دوساله درانتظارم.الان فقد منتظرمعجزه ازطرف خداییم.

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2706