2726

سلام 

خواهر شوهرم دیروز رفته بیمارستان ساعت ۳ آمپول فشار زدن تا ۷ خبری نشده بعدش کمر درد داشته تا الانم حتی یک سانت باز نشده 

الان چی میشه؟ 

البته ایران نیست و زیاد نمیتونه جواب منو بده . محض اطلاع خودم میپرسم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

فک کنم باز نشه سز کنن 

ولی اگه واقعا طبیعی میخواد حسابی ورزش کنه همونجا راه بره باز میشه ها

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیست ساعت وقت میدن اگر باز نشدو نتونست زایمان طبیعی داشته باشه سزارین میکنن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728
عزیزم منم هفت صبح رفتم امپول فشار زدن روز بعد عصر زایمان کردم روز اول فقط یه سانت باز شد دهانه رحمم

اون وقت از لحظه ای که امپول فشار بهت زدن درد داشتی تا فردا عصر؟؟؟؟؟

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
واقعا؟ همه جا همینجوریه؟ 

ایران میدونم اینجوریه

تو کلاس بارداری به ما گفتن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
اون وقت از لحظه ای که امپول فشار بهت زدن درد داشتی تا فردا عصر؟؟؟؟؟

اره عزیزم  فقط شبش همه چی رو قطع کردن یکم اروم تر شدم سه تا امپول فشار خوردم اخرم  دیواره رحمم ترکید میخواست کارم به اتاق عمل کشیده بشه خداروشکر   بخیر گذشت

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
کدوم کشور.؟ بیشتر کشورها آمپول فشار نمیزنن. تو ایرانم اگر زایمان ایمن بخوای نمیزنن. من خودم از ۸صب ...

اتریش هستن 

هیچ دردی نداشته رفته برا کنترل آمپول فشار زدن هیچ خبریم نیست

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706